bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
o da bir supernatural mania. sözlüğe ho$geldin baabında, dean ağbisi, teybin play tu$una basıyor ve impala'nın kapısını açıyor kendisine.
doğum günüsü kutlu olasıca mühendis müsveddesi. üfle lan. ehe.
(bkz: #6352606)

okumadan yorum yapmanın en güzel örneği. buna 2 aylık beyin bile gerekmiyor gülüm, emin ol.
hem 2 aylık beyin ne kapasitesine kapıldığım?
--spoiler--

ah ah.. böyle çocuklar gördükçe hepsini kamyona toplayıp, mc donalds kapatmak geliyor içimden ama, üç kuruş vermeyip götürmeyen babalarına yine iyilik yapacağım diye elim gitmiyor mc chicken'ım!

--spoiler--

Şu laflardan akan cool luk havasını analiz edebilecek bir beyne sahip adamdır. Şu kelimeleri hiç değilse bir miktar anlayabilmiş adamdır. Yazılanların amacını, yazanın gerçek kişiliğini anlayabilen bir adamdır. Hatta adam değildir.

(bkz: messi adam değil)

o değilde 2 aylık beyin 2 aylık bir bebeğin beyni oluyor işte. Anlayabileceğinizi umuyordum. Yazık.
Israrla Ayılar'ı savunan yazardır... Israrla lan. Tanımam, adam gibi entry'sini görmemişim ki, neyse bir bakayım bakalım dedim, ne göreyim.

Tanım: cool adam'dan ayar yiyip, flagellum dei'ye ayar vermeye çalışan yazar. Hatta hayatın sırrı falan demiş.

Başka da bir şey demiyorum...
dünyanın en iyi adamlarından biridir. bu adamın birine bir kötülük yapacağı ihtimali varsa ben de orospu evladıyım hacı, o kadar diyorum.
içimden neler söylemek geçti burda ama neyse, kimseye onay vermeyeceğim... sen böylesin harbiden, sen iyisin harbiden, sen kötüsün harbiden demeyeceğim kimseye... bu pcmuhendisi komik adam. çok insan gördük ben türküm diyen. çok gördük vurdulu kırdılı konuşan. sonra yanındaki adamlara baktık, savunduğu adamlara baktık...

ne bozkurtlar gördük. harbi vatan evladı. atasının izinden giden... yanında olduğu adamlar da türktü, ne mutlu türküm diyene diyebiliyorlardı bu insanlar. türk derken, anayasanın 66 maddesi muhabbetini yapmam gerekmiyor sanırım. 999 kere tekrarladım anlamışsınızdır. bu ülkede ırkı farklı her halk, tc vatandaşıysa türktür. ulu önderimiz mustafa kemal atatürk'ün sözüdür ayrıca bu. ne mutlu türküm diyene, cümlesini kullanan ulu insan da atatürk tür. en azından bizim liderimiz mustafa kemal atatürk. senin ki de olabilir belki, ama böyle dersen samimi olmaz artık. ben insanların destekçilerini ve yanındakileri de sorgularım. benim yanımda olacak insan ne mutlu türküm diyene gibi bu milletin temel cümlelerinden birine rahatça laf edemez.

ben bir türküm ve övünüyorum. yanımda ki insanlar da ne mutlu türküm diyene diyebiliyor ve atasının izinden giden insanlar. tabi, sizler haklı çıkmak için insanların türkçülüğüne laf edebilirsiniz. işte bu, sizin güzelliğiniz...

(bkz: ne mutlu türküm diyene)

edit: karar değiştirdim... başkasının entry sine onay vereceğim. öylesin be hacı...
ne mutlu türküm demeyenleri anlayamayan ho$görüsüzlerin nickaltını kirlettiği 'yazar'.

sikler mi ? sanmam.
lideri bill geyts olan bir adam. hiç sevmem kendisini. Hatta pek çok platformda kürt sorunları hakkında tartışmışlığı var. kürtlerin bazı hatalı olduğunu savunuyor. ama yok saymıyor. Yani ne mutlu türküm sözünü götünden anlamamıştır. Demeyene laf söylemez. Diyene laf söylemez. Etrafında tek tip insan toplamaz. Etrafındakileri analiz eder. işe yaramaz insanları anlar. işe yaramazları tutmaz etrafında. yaratığı sever yaradandan ötürü. Türkçülükle pek çok anlamda uyumsuz bir felsefe yani.

dipnot: ne mutlu türküm diyene der. hem de gururla söyler. Ne mutlu ona !!
bir gun sarho$ edip kafa bulucam fena. ben olmak nasi bi$i anlasin. lkfdhsaj. haci o degilde cok fena sarho$um haa. sarho$ ~ absinthe.

tanim: $u sozlukte gorup gorecegin en samimi adam.
sözlükte 3 gün içersinde, 3. ölüm haberi.
ne oluyor lan!
allah rahmet eylesin.
gencecik bir can daha ayrılmış aramızdan. allah gani gani rahmetler eylesin sana, yattığın yerde huzurla yat. sevenlerine sabırlar, başımız sağ olsun.
her zaman yanımda olan bir kardeşim. Hala inanamıyorum gittiğine. Hala inanamıyorum bizi bıraktığına aramızdan ayrıldığına. Buradan sonra bayrağını ben devralıyorum. Huzur içinde yat kardeşim.
nickaltından (#6786665) gibi bariz hakaret içeren entry'ler silinmezken, kendisinin vefatına dair üzüntü ile karambole sövüşüzlenen entry'im siliniyor, böyle ahmakça işlere giriliyor ya.

moderasyon; sigigit lan burdan. alem göt olmuş amına koyayım.

edit: o 'ayılar' benim nickime geliyor. hani aptalsınızdır diye iyice çektim aşağıya sınırı. bear ~ ayı. hadi yallah şimdi.
çok üzgünüm yeni öğrendim, allah rahmet eylesin, yakınlarının başı sağolsun.
allah rahmet eylesin. hala ana avrat düz gidenler var.

ama onun sikinde bile değildiniz. onun sikinde olan tek şey: (#6887741)
Üniversitesini okuyacağım, felseme en uygun gördüğüm, çağın teknolojisi olan bilgisayarın tasarımcısıdır pcmühendisi.