bugün

Yıl oldu 2013 hala pazardan alışveriş yapan fakir insanlardır. iğne atsan yere düşmez yani. O derece kalabalık birde.

Edit: caddenin ortasına kuruyorlar la pazarı! Gözümüze gözümüze sokuyorlar. Pis varoşlar.

Edit 2: ben bu entryi, alttaki yazarın başına bıraksam çok komik olur.

(bkz: tecrübe konuştu)

edit 3: tımarhanelik yazar söylemi.

(bkz: bahattin ayıp ettin)

edit 4: bok gibi tespitlerle dolan başlık.

(bkz: olmadı bi daha)

edit 5: dedesi migrosa giden yazar söylemi.

(bkz: hastasıyız dede)
(bkz: pallas)
al ulan al.
sevimli halde küçük yalanları ile zengin görünmeye çalışan fakir insandır.*
bu konu tartısılır pazar bir zevktir ne kadarda varosca gorunsede pazardaki sıcak kanlılık marketde yoktur pazardan alısveris yapmayı hobi haline getirmis insanlarımızda var tabi.
doğrusunu yapan insandır, organiktir.

böyle bir başlık, iki yumurta bir sucuk tarafından sıçılmıştı daha önce. yine o sandım *
bu pazarlar avrupanın ortasında da kurulmaktadır ve çok renkli bir etkinlik olarak ilgi çeker. fakirlikten değildir. ülkemizi ziyaret eden turist gruplarının da tur planlarında mutlaka kasaba pazarı günü vardır. sosyal anlamda gereklidir, taze meyve sebze üreticisinden direkt alıcıya ulaşır, spor olur, yaşlılar için de eş dost muhabbeti olur. olur da olur. etiler gibi zengin bir semtte de çok zengin insan koşa koşa fakir pazarlarına alışverişe gider.
nerede bulacaksın yurdumun pazarlarındaki tazeliği! He şu da var istanbul da ki pazarların hali vasat. Ama bir gitsen Ankara' ya... Her şey 4/4 lük.
'pazara sadece fakirler gider' mantalitesi ile yaşayan ve beynine sıçılası adamın başlığıdır.
gibi bir gruplama yapan insanın toplum içinde ibret olsun diye sikilmesi gerekir. net
zenginlere acı acı batmış insandır.
Bizim pazardan alıp yediğimiz meyve sebze nerden geliyorsa seninde aynı meyve sebzeyi aldığın lüks AVm lere ordan geliyor, sonuçta aynı şeyi ben pazardan 1 liraya alıyorum sen 3 liraya alıyorsun bu bence benim fakir olduğumu değil senin devamlı kazıklandığını ve seninde bundan zevk aldığını gösterir!
tamamıyla yanlış yapılmış bir tespitdir. pazarda özellikle semt pazarlarında çok taze ürünler bulunur. meyvenin sebzenin tazesi buralarda bulunur doğal olarak aklı başında yurdum insanı fakir de olsa zengin de olsa pazarlara takılır.
beni temsil eden insandır. Gururlandırmıştır.
(bkz: troll detected).
alışveriş yapacak kadar parası varsa bu nasıl fakirlik diye sorgulamamıza yol açar.
demek bu işler parayı nerede harcadığımıza bağlı oluyor.

(bkz: mesaj alındı)
pazara gitmek bir alışkanlıktır, fakirlikle ilgisi yoktur. başka bir alemdir orası...
Ya fakirlik değilde saçmalık bence. Artık marketler var. Pazarcılar usulsüzlük yapıyor. Bozuk koyuyor falan filan... Markette öyle bir sorun yok. Ayrıca pazarda teyzeler( teyze dediğim besili camış) seni aralarına alıp top gibi bi öbürü göbek vuruyor bi öbürü göt vuruyor. Mal oluyorsun. Hani gerek yok yani...
Bu fakir gider bim'den de alışveriş yapar.
supermatketten alişverış yapan zengine tepki olarak doğmuştur .
basbayağı fakir insandır. siz hiç ali ağağlu ile pazarda karşılaştınız mı? yada koç ailesi ile.
kipa da da indirimli kart kullanir.
Eğer pazardan alışveriş yapan insan fakirse Türkiyenin 100 de 88 i fakir.
benim bu. durumum iyi olmadığı için genelde akşam saatleri tercih etmek zorunda kalıyorum, çürükler kalsa da sorun etmiyorum. bir bildigim var yani, food inc. Belgeselini izleyin uht sütleri, yogurtlari, tavugun masumiyetini nasil kaybettigini ogrenin, marketin onunden bile gecmezsiniz, mevsiminde yetisen sebze hic birseye benzemez onun yeri de pazardır.
Dedende migrosa gidiyordu değil mi pezevenk diye sorulası insan önermesidir.
anan nereden alışveriş yapıyor da monitör başında meyve yiyorsun ulan amk liseli asosyali denilesi kişi söylemi.

http://inciswf.com/1305674001.swf