bugün

Allah kahretsin ki şuan öyle durumdayım.gözler faltasi mübarek.
Ama yarın ağlayarak uyanıp bugün için kendime milyonlarca kez sovcem.bunu da buraya yazıyorum.
Günaydın erken uyanmayı alışkanlık haline getirmiş Yazarlar.

(bkz: osuruklu göte çavdar ekmeği bahane)
işte olmaktır. saat 15:00 a kadar buradayım. benim mesaim hem müşterilerle hem sözlükle geçiyor.

(bkz: seviyorum lan sizi)
Sanki ben istemiyorum hazırlanmış bir kahvaltı sofrasının başında olmak...

Ay alın gtünüze sokun Sözlüğünüzü ben gidiyorum demek.
pazar sabahı sözlükte olmak ya çalısıyor dur, yada uyku tutmamıştır, kahvaltı hazırlanana kadar vakit geçirmek eylemi...
sabaha kadar 2 yaşındaki yeğenin ağlayıp uyutmaması ve yine şu saatte üstüne çıkıp tokatlaya tokatlaya uyandırması sonucunda kaçınılmazdır.
Ayda uç pazar izinli olan bir çalışan olarak bu hafta isteyim.
sabahın ilk ışıkları henüz doğmamışken önce müezzinin *mübarek* sesi ile namaz çağrısı akabinde tekrar yattıktan hemen yarım saat sonra da kutsal kedimin "kalk la ne uyuyon hala" şeklindeki telkinleri ile soluğu buralarda almam neticesinde içerisinde bulunduğum durumdur. he bilgisayarı açmaya erindiydim ondan anca gelebildim o ayrı *

çalışanlara da allah kolaylıklar versin bizi cumartesi çalıştırıyorlar diye deliriyoruz ama pazar bile çalışanlar var..
Şimdi o elindeki teli yavaşca yere bırak ve tekrar uyu.
En mantıklı şey pazar günü içinde sıkça uyanıp tekrar uyumak. onun mutluluğu değişilir mi ya başka şeye?
Paspas yaparken iyi gitmesi sebebiyledir.

D&r'da paspas keyfi diye ileti bıraksam etrafa daha mı hoş olur?

Çalışıyoruz ulan biz! Biz De isteriz sıcak yatağımızda olalım ama hayatta istediğin her şey olmuyor be canım benim.
devlet dairesi mi lan bu cumartesi pazarı mı olur. isteyen istediği zaman girer. sana ne osuruktan battaniyesi sararmış ergen.
Gece kamyon devirmişim banyayo girecem ama sözlük daha iyi bir alternatif gibi geliyor.
Pazar günü hiçbir işim yokken erkenden uyandım, kendimi doğal olarak sözlükte buldum. Neyse ki yalnız değilim. (Çalışanlara kolaylıklar diliyorum.)

Günaydın.
Birinin uyanmasını beklerken aklı meşgul tutmak icap eder. Sözlük güzel alternatif.
Birinin aramasını beklerken sözlük ile oyalanmak keyifli.
Kovboy filmleri eşliğinde entry yazmaktır. Ki bana sorarsanız kovboy filmi izlemek daha iyidir.
Kahvaltı öncesi Harika bir olaydır. Evet.
Öncelikle günaydın sayın yazarlar. Evet sabahın bu saatinde sözlükte olmak nasıl tanımlanır? Bana kalırsa yıkıklıktır. Ama bu o kadar da kötü bir şey değildir. insandır yıkılır, gün gelir geri kalkar.

Tekrardan günaydın sayın yazarlar.