bugün

O kadar erken ki şimdiden eve gitmenin planlarını kafamda yapıyor bulunduğum yerden kaçmak için (bkz: kaçış) filminin yeni versiyonunu kafamda çekiyorum. Planın başarı ile sonuçlanması kafamı yastığa koymamla kesinleşecek.
Gece uyku yok gündüz uyku yok.
yine yeniden .
saat 6:00'da kalkarak gerçekleştirdiğim hadise.
ölmek ne garip şey anne.
Çok güzeldir. aslında uyumak ve hiç kalkmamak psikolojik olarak daha çok etkiler, nitekim annesini bırakmayan bir çocuk gibi düşünün nasılsa anne gidecektir. O yüzden siz onu bırakın ki psikolojik olarak daha rahat olabilesiniz.
Yastığımın altına silah koyup uyandığımda kafama sıkıp geri uyumak istiyorum.

O kadar uykuya aç olmak.
şu an yaşadığım durumdur.
(bkz: nolet olsun)
Boğaz ve baş ağrısıyla uyanmadıysanız hala şanslı sayılırsınız.
Cumartesi sabahı 6.00'dan, pazar sabahı 6.30'a kadar tam 1 gün boyunca aralıksız eşşek gibi çalışıp 2 saat dinlendikten sonra 8.30'da tekrar çalışmaya devam etmenin yanında bir hiçtir.

Halinize şükredin şerefsüzler.
Aptalca bi durumdur . Gece 12 ,1 de yatip sabah 8 de uyanilan durumdur
6:30-7:00 civarı ile daima yaptığım.

Güzel bir alışkanlıktır.

Ömrün üçte birini uykuya öldürtmek zaten aptallıktır.
sessizliği dinlemek demektir.
Benim her hafta yaptığım eylem.
bu pazar yaptığımdır. haftanın her günü geç kalkan birisi olarak biyolojik saatimi bozmaya niyetliyim.
Kütuphanede yer kapmak için yapılan eylemdir.
05:00'de kalkarak gerçekleştirdiğim eylem.
unutkanlıktır. telefonlar önemlidir. kapatılmalıdır. münasebetsizin biri arayabilir.
vizesi olanların için normal durum.herkes uyur biz vizeye gideriz sabahın köründe.
mesai.
fazla mesai.
çok fazla mesai.
işe gitmektir. ama üzücü değildir. çünkü pazartesi izinliyim. bir programınız yoksa pazar günü de izinli olmanız bir anlam taşımamaktadır...
Fazla uyumayı sevmeyen yazarlar için sorun değildir.
çocuklar çizgi film izlemek için pazar sabahı erken kalkar. büyüklerse uyku düzenlerini bozmamak için pazar sabahı erken kalkmalılar. sonra derler hafta içi niye uyanamıyorum bu yüzden tam uyku düzeni düzene girecekken sen bozarsan sonra uyanamazsın lazım olduğunda. ayda bir hafta sonu dinlenmek için uyunabilir onda sorun yok hem de vücut dinlenmiş olur. bir hafta sonu ayda gayet yeterlidir fazla uyku da iyi değil düzensiz uyku da.
Geçen hafta ales için yaptığımdi bu hafta da geleneği bozmamak için kalktık heralde.
öğlene kadar uyuyup günü bitirmeyen yazarlardır. Dünyanın en mantıklı meselesidir. gün ışığından daha fazla yararlanılır.
Idealleri olan insanlar icin sicak yataktan kalkmak, soguk klozete oturmak, her zaman maksimum 1 dakikayla kacirdigi otobusun arkasindan kosmak ve otobuste dinledigi muzikle teselli bulmaya calismaktir.