bugün

asosyal, ezik insanın tekidir. götü sandalyeye yapışmış, entry girmektedir. nutellasını yanından ayırmaz. bırakın öyle kalsın.
pek cok nedeni olabilir fakat mobil kullaniyorsa istedigi her noktadan sozluge katilabilir.
Parası yoktur...
Hastadır....
Yalnız olmak istemiştir...
Müzik dinlemektedir, kahve içmektedir...
Pufidik terlikleri ve pijamalarıyla çok mutludur belkide..
Olamaz mı?
hiçbir bahanesinin geçerli olmayacağı insandır. ininden çık bakalım dışarıda neler oluyor.
Belki de beraber zaman gecirebilecegi kimsesi yoktur.
Hava kapalı ve gerçekten moraliniz bozuksa dışarıda ki hiç bir lüks yahut doğa renkleri ilginizi çekmiyor.
yazılısı olan ve arada kafa dağıtmak için sözlüğe giren kişidir. hemen de yapıştırın sıfatı.
akıllı adamdır. ailesiyle, sevdikleriyle aynı çatıda olmanın tadını çıkaran akıllıdır.
Normaldir. Cumartesi gecesi sabahlarsın. Uyandığında o yorgunluğu üzerinden atamazsın ve mal gibi geçer o gün.
dangalak değil parası yoktur, net.
sorma , biliyorum işte.
Diger gunlerde evini ozleyen insandir.

Not: Ozlemek dangalaklik degildir.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar) ne sacma bir yorum ya bu. benim bu ayrıca şuan evde oturuyorum oyun oynamak icin sorun mu var?
havanın çok sıcak olmasındandır belkide.
Yada dışarıya çıkacak kafa ütülemeyecek düzgün insan bulmamıştır.
Ancak benim gibi beş parasız eziklerin yapacağı iştir .
babama dangalak demeseydiniz iyiydi.

babam sadece boğaz için evden çıkar pazar günü, sokağa adım atmağa değecek bi' yeme-içme organizasyonu varsa tamam, onun dışında saat 13:00 sularında mozambik liginde filan maçlar başladığı için, auşama kadar maç izler, çerez yer, meyve yer, yemek yer.
Balkonda bira içmek sayılıyorsa ben de cıkıyorum.
bence dangalak değildir ama ben 2'de falan da olsa çıkıyorum ve 7'de falan dönüyorum.
Evimi, evde olmayı seviyorum.
Asıl dangalak bu soğukta, donda mecburıyeti yoksa dışarı çıkandır.
Evde yanlızım. Hanım ve çocuklar zonguldak'a gitti. 3 günlük yemeğin var. Dışarısı yağmur ve soğuk. Zaten 2 gün önce operasyon geçirdim.Sadece öğle,ikindi,akşam ve yatsı namazları için çıkarım. Cami hemen yanımda. Eve mesafesi 10 metre. Malmıyım dışarı çıkayım.
güncel Önemli Başlıklar