bugün

namazının kabul olup olmaması! allahın takdirine kalmış kızdır.
yine geldi tipini öptüklerim. kaç kere daha anlatacaz acaba anlamanız için ben de bunu merak ediyorum. bilal e anlatır gibi tek tek açıklıcam bu kez iyi dinleyin;

klişe muhabbeti yapayım. bir kere bu balon değil top değil patlak ne?! önce şu tabiri bir düzeltiyoruz. buraya kadar tamamsa mevzuya geliyorum.

biriyle ilişkiye girmiş kızdan bahsediyoruz. yani zina yapmış. hepimiz sözlük yazarı olarak kanatsız meleğiz ya bi insanın hata yapmasını kabullenemiyoruz. evet yanlış yapmış, hatta en büyük günahlardan birini işlemiş ama herkes yapar. günahsız olan sadece peygamberlerdir. tövbe kapısı ölene kadar açıktır. ama samimi bi tövbeden bahsediyoruz. bir daha aynı hatayı yapmayacak kabul olması için. tövbesini de eder namazını da kılar. hiçbirinizi de ırgalamaz.

ben bu yazıyı sizin için yazmıyorum ama. bu yazıları okuyan belki tam da bahsettiğim gibi bi kız olabilir. insanları soğutup ümitsizliğe sürüklüyorsunuz belki söylediğiniz saçma sapan şeylerle. işte ben bu yazıyı o kıza yazdım. sözlük yazarlarımız fetva verirler hepsi birer alim çünkü. bunlara uysak dinden çıkarız habarımız olmaz valla.
(bkz: anneanne)
(bkz: babaanne)
Annen bakire mi diye sorarlar adama diyeceğim de Annem namaz kılmıyor zaaaa der diye diyemiyorum.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

yok hani annen namaz kılıyorsa tabi.(tüm annelere saygılar.)

seni leyleğin getirdiğini düşünmüyorsun değil mi?
Sanırım Annesi namaz kılmayan kişi söylemi.
Ya bu nasıl bir zihniyet ya. Ne yaparsa yapsın bu bir daha namaz kılamayacağı anlamına gelmez. Zaten onu bırak bize de düşmez Allah'la arasındaki şey.
kişi hariç kimseyi ilgilendirmez. burada gelip çocuk çocuk yok kabul olmaz yok şu yok bu demeyin de kendinize bakın.
Belki tövbe etmek istiyordur. Ayrıca patlak kız diye bir tabir hiç hoş değil.
Bak işte bu ülkenin tek sorunu bu ve bunun tam karşıtı olan zihniyet. bunları halletsek mis gibi ülkeyiz.
namusuna kimse dil uzatamaz. ibadet etmesine engel değil.
KADINLIĞI BALONA BENZETEN ERKEK KAFASI ESERiDiR. KINANMASI GEREKMEKTEDiR.
böyle bir evlatlık örneği sergileyip analarını en şansız patlak olarak lanse edenlerce eleştirilen kızcağızdır.
Allah(c.c) ile kız arasında olan bir olay olup geri kalan insanlara fazla bir lafın düşmediği olaydır.
Bu zihniyete göre hem patlak hem kız olamaz doğru mudur? bu kişiyi bir kadın olarak görüyorsanız eğer analar annaneler neden namaz kılmaktadır bunlar da günah mıdır? Patlak olduğu halde imam nikahı olmayan erkekler neden namaz kılmaktaysa ondan kılmaktadır. Islama göre durum budur mümin kardeş. islamda tövbe etmek de vardır, günahı olanlar Allah'dan af diler. Allah ile kul arasına girmek büyük günahtır.