bugün

zorlar ise Katy Perry in bu kadın olabileceğini düşünmekteyim keza kendisi 9 a kadar gelmiştir.

http://www.haberturk.com/...1870-bir-gecede-tam-9-kez
bahçedeki musluğa hortum takıp bahçe sulayan kişi fantazisi. sıcak başa vurmuşsa demek ki.
partnerinin kaç yıllık ateşini söndürmeyi başarıp hayattan ve seksten soğumasına sebep olacak kadındır.
akabinde vajinasından zedelenme sonucu kan gelmiştir ya da vajinismus olmuştur.
birden fazla partneri olan kadındır.
tayland ve filipinlerde örneğine bol bol rastlanılacak kadın modelidir.
abazan ötesi biriyle birlikte olmuş kadındır.
(bkz: başka arzunuz)
(bkz: dostum kadın demişsin ama bu bildiğin afrodit)
karşılığında kendisi 1 defa bile orgazm olamıyorsa "koyyim öyle partnere" dedirten... kadın!
(bkz: orgazm etmek) *
ohhh iyi geldi bi daha ver diyen kadındır.
(bkz: cinayet girişimi)
burada dikkat edilmesi gereken kişi kadın değil erkektir. 10 defa diyor hacı. maharet kadında mı erkekte mi iyi düşünmek lazım.
(bkz: dostum partner demişin ama bu bildiğin panter)
eğer erkeğin hanımı ise ertesi gün ortalığı temizlemek için oldukça zamanı olacak kadındır.
(bkz: dostum kadın demişsin motor çıktı)
kadın derken?
muhtemelen kendisi o gece hic bir sekilde tatmin olamamis kadindir.
"ten uyumu yakalanmış kadındır." diyeceğim o da değil sözlük, bu kadın muhtemelen azmıştır.
Bir noktadan sonra kadının yaptığının ölü sevicilik olacağı durumdur.

edit: hemcinslerime bak hele.. hepiniz 10 posta gidiyordunuz da kadınlar dayanamıyordu dimi. * *
partnerini sabaha çıkartmayan kadındır. gece muhtemelen o adrenaline dayanamayıp kalpten gidebilir.
10 defa demek öyle 'oooh ne var yaparız canııım' demek gibi kolay değil. 4 den sonra insanın iflahı kesilir, fıtık olma ihtimali yükselir ve nefes darlığı başlar.
(bkz: yok artık)
bluevelve'in helali olan kadındır.