bugün

hali hazırda vadedilmiş şeylerdir. ben parti lideri olsam, hepar'ın siyasal ve ekonomik programının bir cümlesini dahi değiştirmezdim.

(bkz: hak ve eşitlik partisi)

http://hepar.org.tr/
*lacivert l&m 2.5 lira olacak
*tecavüzcülerin dalgası, tacizcilerin taciz ettiği uzuv kesilecek.
*memleketin dört bir yerinde arabesk rap, açılı ve dudak büzmeli fotoğraf yasaklanacak.
*18 yaşını dolduran herkese 1 yıllık zz premium account verilecek.
*ülke güçlü hale gelecek ve avrupa amerika falan ''bu işte kesin türklerin parmağı var bunlar hep türkiye'nin oyunu'' diyecek.
*ezbere eğitimden pratik eğitime geçilecek. misal öğrenciler ivmeyi bayır yukarı el arabsıyla 2 torba çimento taşıyarak öğrenecek.
*memlekette fit olmayan kadınlar recm edilecek. erkekte zaten önemli olan huy.
*sayfa sayfa duygularını anlatan gence ''peki'' ''anladım'' gibi kısa cevap veren kızlar 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.
*aslan burcu erkeklerine bok atan kadınlar rusya ile anlaşılıp rus kadınlarla takas edilecek.
*kadınların artık araba kullanamayacak.
*yaşlılara özel otobüs hatları düzenlenecek.
*işçi ve emekçileri destekleyen güzide insanlarımıza yaptıkları eylemler sonrasında pislettikleri yerler temizlettirilecek.
*eline gitar alıp akdeniz akşamları çalmak suretiyle karı düşürmeye çalışan gençlere 1000 tl ceza verilecek.
*alkollü araç kullananlara bira şişesi sokulacak.
*hayvanlara işkence yapan, inciten vatandaşlarımıza devlet üstün orospu çocuğu ünvanı verilecek.
*güzel olduğu halde sevgilisi olmayan kadınlar cebren ve hile ile tipsiz adamlarla tanıştırılacak.
*serdar ortaç ve şarkıları bundan sonra yaza başlarken değil kışa başlarken piyasaya sürülecek.
*kadına şiddet uygulayan erkeklere tanga giydirilip zeytinburnu-kabataş metro hattına bindirilecek.
*kadın dırdırından bıkan erkeklere ''şefik subaşı'' tarafından sabır dersleri verilecek.
*cuma namazının farzından sonra müminler kaçmasın diye cami kapıları kilitlenecek.
*turistlere ''are you cola'' tarzında yaklaşan gençlere ücretsiz ingilizce kursu verilecek. *
*benim ormanlarımdan bir ağaç kesenin götü kesilecek.
*güya kibar olmak uğruna argo kelimelere kendince sansür uygulayanların cemaziyel evveline kadar sövmek serbest olacak.
*yalçın çakır aile ve sosyal politikalar bakanı olacak. müge anlı'da emniyet genel müdürlüğüne atanacak.
*kadınların taytla, suratlarının yarısını kaplayan gözlükle ve pazar çantası kadar büyük çantayla sokağa çıkması yasaklanacak.
*akaryakıt fiyatları 2 katına çıkacak. trafiğin anasını belliyorsunuz sonra.

bizim eyyorlamamız bu gadar.

oylarınızı bbyp*ye atın. verin yetkiyi görün etkiyi.
Tabikide yol yapacaz, okul yapacaz, hastane yapacaz ve benzeri şeyler.
asgari ücreti yükseltmek.
Bedava otobüs olmaz heralde, tutmamıştı...
En iyisimi her eve ücretsiz sınırsız fiber hızlı internet.
ikinci eli bile 650.000 türk lirası gibi bir fiyata satılan emperyalizmin vahşi oyuncaklarının ülkede satışı yasaklanacak.

http://www.sahibinden.com...era-turbo-163485963/detay

Neoliberal kan emicilerin aksine devlet olarak ekonomiyi biz yöneteceğiz özel sektör değil.

maksimum toprak bedelleri dahil 60 bine 70 bine mal edilmiş dairelerin 400.000 gibi 700.000 gibi fahiş fiyatlardan satışı engellenecek. inşaatlar devlet denetiminde ve belirlenen standartlarda gerçekleştirilecek. altın varaklı kapılarınıza gümüşten lavabolara lüks taşlardan döşenmiş zeminlerinize elveda!

pırlanta gibi değersiz taşların ülkeye girişi ve satışı yasaklanacak. el altından satanlar bunları alanlar uyuşturucu ticareti yapıyor gibi cezalandırılacak. Milyonlarca Afrikalının ve onların daha 3 yaşındayken açlıktan ölen çocuklarının kanlarını-cesetlerini parmaklarına takıp birbirine hava atanlar...dudaklarınızı bükmeyin!

Asgari ücret standartları ilk altı ay içerisinde ivedi biçimde önce net 1.700 liraya sonrasındaki 6 ay içerisinde 2.500 liraya çıkartılacak. Sonraki artışlar makul bir şekilde halkın refah seviyesine göre düzenlenecek. Bu devletin bunu yapabilecek gücü ve kudreti var. Ceolara 50-60 bin para veren patronlar... milyon dolarları gömdüğünüz teknelere, villalara, yurt dışındaki şatolara elveda deyin!

Sigortasız işçi çalıştırmanın cezası 1 ile 3 yıl arasında değişen hapisle cezalandırılacak. Firma sahibi "haberim yoktu idari işler müdürünün işi" gibi bir bahaneyle ve para cezası ile yırtamayacak.

devlet vergiyi işçi sınıfından değil patronlardan alacak. işletmeler büyüklüklerine üretim hacimlerine göre sınıflandırılıp yapılan ticarete göre değerlendirilecek. Küçük esnaf ve diğer küçük ölçekli ticari işletmeler korunacak.

Güvenlik sadece lüks semtlerin değil tüm yaşam alanlarının hakkıdır. Devlet sadece Beşiktaş'ı Nişantaşı'nı Suadiye'yi korumayacak tüm illerinde ilçelerinde ve mahallelerinde aynı emniyet tedbirlerini alacak.

ve daha bir sürü şey....
biz burada şunu istiyoruz butonu.
Tüm türkiyeye bedava internet.
Vaat mi? o ne ki. Ülkeyi halkın üstüne yapar çekilir kenarda izlerim (tabi başbakan olmuş bir parti lideri olursam eğer)
- siyasetçilerin dokunulmazlığı kaldırılacak
- örtülü ödeneği kullanan hesap verecek
- bakan, milletvekili maaşları dondurulacak
- vekil ve bakanların makam arabaları azaltılacak
- koruma sistemi kaldırılacak
- cumhurbaşkanı ve başbakan, diğer siyasetçiler, makam uçak-helikopter ve arabalarını özel işlerinde kullanamayacak
- siyasetçiler doktor-hastane-sağlık giderlerini kendileri ödeyecek
- siyasetçilerin emekli gelirleri, emekli vatandaşın gelirine göre ayarlanacak
- meclis kantinindeki yemek fiyatları 10 kat arttırılacak
- kömür ocakları kapatılacak
- taşeron sistemi yasaklanacak
- vergiler düşürülecek
- meslek okulları çoğaltılacak
- 14 yaşından küçük çocukların kuran kursuna gitmesi yasaklanacak
- çocuklar, sanata, spora yönlendirilecek
- tarım ve hayvancılık desteklenecek- tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar eğitilecek
- taşımacılıkta, deniz ve raylar kullanılacak - karayolları rahatlatılacak
- devlet, sivil toplum örgütlerini destekleyecek, maddi yardım yapacak
- belediye başkanları eğitilecek- bazı zorunlulukları olacak - çiçeğe-böceğe yapılan masraflar, yoksullara yönlendirilecek
- ihtiyaca göre, her yörede fabrika kurulacak - işsizler azaltılacak
- seçim sistemi değiştirilecek - baraj yükseltilecek
Mazot 1 lira olacak.
Oyum sanadır.
doğudaki feodal sistem yıkılacak.
halka tarım yapması için toprak verilecek.
kamucu ekonomiye geçilecek.
özelleştirme kaldırılacak.
sahiller halkın malı olacak.
köylüye, çiftçiye mazot desteği ve kredi sağlanarak üretim yapmasının yolu açılacak.
mafya, gladyo vb örgütler temizlenecek.
eğitimde ezberci anlayıştan uygulamalı anlayışa geçilecek.
üretim ekonomisi uygulanarak dünya çapında markalar üretilecek.
kendi arabamız olacak yollar tek değil çift katlı olacak.
öğrencilere ulaşım ve su bedava olacak. *
komşularımızla birlik beraberlik sağlanarak terörün kökü kazınacak.
batı ile ilişkilerimizi mesafe getirilecek bize saygı duymayan ülkelere gider yapılacak.
eğitim sistemi her bölgenin özelliğine göre belirlenecek.
farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunun anaokulundan başlayarak aşılanacak.
derse laf olsun diye giren öğretmen bilinci kaldırılacak.
üniversite dahil eğitim sistemi ücretsiz olacak.
bilim ve irfan yuvaları kurulacak.
dini siyasete alet etme geleneğini de yıkılacak.
telefon ve internet alt ücretsiz olacak.
öğrencilerin haftada en az iki kitap okuması zorunlu olacak.
işsizlik gibi bir sorun olmayacak üretim ekonomisi devreye girerse.
tecavüz suçunu işleyenler ve vatana ihanet edenler fırında yakılacak.
batı ve amerika kültürü televizyonlardan kaldırılacak.
dilencilik ve sosyal mühendislik yaparak halkı aldatanlara çarmığa gerilecek.
resmi kurumlardaki görevlilerin özel işlerini kurum çalışanlarına havale etme işlemine son verilecek.
görev tanımları ve çalışma saatleri yazılı olarak tebliğ edilecek.
yandaş atamalar yerine liyakat sistemi ile atama yapılacak.
türban ve pkk sorunu kalıcı olarak çözülecek.
hukukun üstünlüğü en önemli ilke olacak.
en düşük asgari ücret yoksulluk sınırının üzerinde olacak.
iç çamaşırı giyenlerden ekstra vergi alacağım.
(bkz: ali g) özentiliğim.
Terörsüz bir ülke ve gelişen bir teknoloji vaad ederdim yapardım da.
benden anca after party lideri olur. hadi oldu diyelim, ay ben gülerim.
Cigara yasallasacak!!!!
Cagdas ve milli egitim. Ureten gelistiren universite. Adil hizli adalet, caydirici ceza. Vergi duzenlemeleri vs.
Eşit vatandaşlık sunmayı vadederim. Hukuksal eşitlik yanında kimseyi ötekileştirmeden bir arada olmayı bir arada yaşamayı vadederim ve kimse bana oy vermez.

Politik doğruluk diye bir yaklaşım var. Insanlara sorulduğunda herkes güzellik yarışmasına katılan kızlar gibi huzur kardeşlik dünya barışı vs anlatıp duruyor ama köşeyi dönünce önüne kıran adamın ölmüş arabalarına kadar küfür ediyor. Hal bu ki adam belki o an eşini hastaneye yetiştirmek için uğraşıyor kim bilir.

Diyeceğim biz dürüst insanlar değiliz. Türk milleti misafirperverdir diyoruz ülkeye gelen turistleri cami avlusunda tecavüz edip öldürüyoruz. Bir kişinin yaptığı hayvanlığı bir ülkeye maledemezsin diyenler olabilir ama kimse de çıkıp yürüyüş yapmıyor. Sokakta sorsan kadın başına ne işi varmış,zaten ejnebi,hepsi orospu vs deniyor.

Ozgecan öldürüldü bugün kim hatırlıyor. Avukatı soruyor minibüse neden binmiş. Başka bir kadına tecavüz edip gasp ediyorlar o saatte sokakta ne işi varmışa geliyor olay.

Aile Bakanı da Hollanda'ya ölmeye gidiyor çünkü onun işi Viyana kapılarında ölmek. Yeniçeri ya kadın.
Devlet destekli Her eve bir kenevir fidanı.
Herkes 35 yaşında emekli olacak isterse ssk kaydı olmasın
Asgari ucret 2500 tl olacak isterse adam çalışmasın
Her kişiye ayrıyeten 1000 tl verilecek isterse elinden kör eşek yem yemesin.
Cumhuriyet yönetimi halkın kendini yönetmesidir benim size vaadim sizin istediklerinizi yapmak.

-bir yazar
içi boş vaatlerde bulunmam her ilde bir heyet kurarım yada milletvekillerini görevlendirim gidin araştırın halkın neye ihtiyacı var ne istiyor rapor edin mecliste göt büyütme devri kapandı efendiler.
Cumartesi geceleri bağlı bulunduğunuz tekelden ücretsiz let's partynizi almayı unutmayınız gibi şeyler.
dürüstlük, adalet, emekçinin hakkının verilecek olması gibi şeylerin olmaması gereken listedir. bunlar halk üzerinde tutmuyor malum yuhalıyorlar üstüne..

din üzerinden yürütülmesi gerekiyor en başta. bol bol mağduriyet yaratmanız lazım bol bol yalan söylemeniz lazım bol bol çalmanız lazım. arada yol, köprü, tünel gibi şeyler yapacaksın güzel dinimizi bol bol kullanacaksın. bunları kendinizden tiksinmeden yapabilirseniz iktidarınız hayırlı uğurlu olsun şimdiden.