bugün

bir sure sonra parmak arasinda bosluk yarattigini dusundugum ve bir sure sonra dusunmekle kalmayip bizzat sahit oldugum terlik turu.

kizcagizin resmen iki parmak arasina bir kopru kurulurdu bence o derece acilmis. bence o terlikten olmustur, bence kesin o terligin sucudur o. rahatlik rahatlik da nereye kadar...
(bkz: görüntü kirliliği)* **
erkekler giyince çekilmez oluyor.
erkeklerin giymemesi gereken terlik modeli.
Beyaz çorap ve uzun pantalonla kombinlenmemesi gerekir. Aksi taktirde görüntü kirliliğine yol açabilir. Yapmayın yaptırmayın.
japonların geleneksel terliği olan ''zori''den ilham alınarak üretilmiş ve latin amerika'dan yola çıkarak dünyaca moda olmuştur.

Jude law gibi takım elbise altına giyeni de, nejat işler gibi pantolon altına giyeni de, arda turan gibi şort altına giyeni de bulunmaktadır.
Bakımlı ayaklar ile şortun altına yakışıyor. Pantolonun altına giymeyin şunu. Herkes kaldıramaz bu durumu.
güzel ayaklarda gayet çekici olabilir.

http://pics.wikifeet.com/...a-Vergara-Feet-822910.jpg
yazın vazgeçilmezidir.şort altına iyi gider.
apaçi tarzlı işsiz gençlerin 3-4 yazdan beri sıkca tercih etmelerinden ötürü kendinden soğutmuştur.
"moda" diyerek türk gençlerine itelenen alışkanlık. yapmayın çocuklar, giymeyin şu amına kodumun terliğini. iki dakka delikanlı olun. avrupada ibneler giyiyor bunu haberiniz olsun. tıpkı renkli pantolonlar gibi...
kırmızı oje ile de birleşince ayak fantezisini gayet renklendirir.

http://pics.wikifeet.com/...ria-Gomes-Feet-854319.jpg
Bir türlü sevemediğimdir, iki kere denedim, sevemedim.
yokuş aşağı inerken lanet okuduğun icat.
erkeğe gitmeyendir.
takunya varken, parmak arası terlik giyen erkek ibnedir . net.
tiksinç bulurum bu nesneyi. tangayı hatırlatır bana nedense.
paytak paytak yürüyüp bazen ayaktan çıkan karşı taraftakileri sinir eden terlik modeli.
parmak arası terlik giyenlerdeki eşcinsellik eğilimi acaba var mıdır yok mudur diye araştırılması gereken konunun ana maddesidir.
sezonu açılmıştır. hayırlı olsun. havaların iki derece ısınmasıyla gün yüzüne çıkmıştır. bu millet daha geyikli tayt vakasını atlatamamışken, balkanlardan gelen şlap şlap sesleri, yurdumuzu etkisi altına alacak.
yaz aylarında terden vıcık vıcık ses çıkartması rahatsızlık verir. birde parmağı tahriş etmesi daha rahatsızlık verir.
Tırnak bakımını yapmayan erkeğin giymemesi gereken terlik çeşiti.
an itibari ile ayağımda bulunan parmaklarımla "çip çip çip" yaptırdığım terlik.
kotun altına giyen ben delikanlıyım demesin!
giymesi beceri isteyen insan oğlunun her zaman yaptığı gibi kendine zorluk çıkardığı bir terliktir.