ayrıca diz altı etekle birleştirildiğinde ayrı bir tat ve doku vardır bu türlerde.
(bkz: türbanlılarda kaval kemiği gösterme eşiği)
analarımızın ebelerimizin taktığı baş örtüsünün yerini aldığını sandıkları, rahibe kıyafetidir efenim.

fransızların yapmış olduğu bir örtüdür. daha çok dikkat çekmesinin en önemlilerinden biri islami burjuva'nın şu anda egemen olmasıdır.

özellikle tayyip'in karısı emine'nin kullandıklarının en ucuzu 5 bin liradan başlamaktadır ve avrupadan özel gelmektedir.
(bkz: velev ki cinsel obje)
(bkz: 2009 islami havalar kreasyonu)
Nedense müslüman aklının üzüntüyle söylüyorum akıla,mantığa,bilgiye değilde kurala,yasağa ve tabulara endeksli olduğunun güzel bir örneğidir.

Şahsım olarak türbanın dini gereklilik değil bir arap geleneği olduğunu düşünüyorum,yine dini gereklilik olarak düşünen ve bunu takan kesimide saygı ile karşılayabiliyorum,fakat dini gerekliliğin derinine inildiğinde bunu takma sebebinin karşı cinse karşı bir korunma kendini muhafaza etme olduğu gerçeğini ele aldığımızda arkadaşında dediği gibi saçı kapatıp üzerindeki örtüyü çekici kılıp onu süslemek ve akabinde yine saç ile olmasada örtüsü ile çekicileşmeye yönelmek ne mantıktır tabi ilginç geliyor.
efenim bu tiplere sorduğunuzda çok dertlidirler. türbanlarını kıyafetlerine, ayakkabılarına, montlarına, oldu olacak iç çamaşırlarına falan uydurmayaları lazımmış. sosyetenin dik alasıdır bir de bunlar. o kadar da pahalılarmış ki eşyaları, eşleri batırdın beni diyormuş. ha bir de e açıl o zaman diye şaka yollu laf ettiğinizde "pışşşııık" yapıyorlar, ki buradan anlaşılabilir zeka düzeyleri. kollarına, kulaklarına, parmaklarına taktıkları ışıl ışıl takıları saymıyorum bile. onlar dikkat çekmez, çeker mi hiç. kafa kapalı ya, namus abidesi! *
saçtan daha nadir görülen bi nesne olduğundan mütevellit çok şaşılmaması gerekendir...
önemli olan erkeğin şehvet duymamasıdır saç bilimsel olarak erkekte seks güdüsünü arttıran önemli bir faktördür o yüzden parlaklığı, matlığı, şekli, motifi türbanda önemli değildir.
üzerindeki deseni inceledikçe kafayı yedirten durumdur, halı benzeridir, masaörtüsü kardeşidir.
efendim parlak türban sudan yeni çıkmış akya pulu gibidir parıl parıl parlar her yerinde vardır. saçın bi olayı yoktur çünkü herkesde vardır.
giderek çoğalan olaydır.bir de bu parlak türbanlar genelde açık kırmızı,pembe,mor renklerde olur. altına giyilen absürt kıyafetlerle beraber ne giyecegine karar veremeyen tipin bir ürünüdür. türkiye dışında ülkelerde pek görülmez(islam ülkeleri dahil). bize uzak bir ülkeden gelen bir insanın kafasında 'bu ne lan?' uyandırır.
(bkz: insan görmek istediği şeyi görür)
türbanını takılış amacına terstir.
kırmızı rujla tamamlanması gereken eylem.
Süslüman tabirine uyum sağlamak.
türbansız haline kimsenin bakmayacağını bilen tipsiz kızların yaptığıdır türbanla prim yapmaya çalışırlar allah ıslah etsin.
Hele birde güneşte renk değiştiren şeyleri varsa ufff denilecektir. Parlar böyle mor mor.
Birde bunların kırmızı ruj sürenleri vardır ki sormayın.
mantıksızdır, islamiyet usulune göre dikkat çekmemek üzerine bir bedeni saklamak düşüncesiyle çelişki oluşturur.
türbanını savurursun seni sevmeyen ölsün ölsün seni sevmeyen ölsün dediğimdir.
güncel Önemli Başlıklar