bugün

duran arabayı görmeyip toslamak anlamına gelen teknik terimdir. sigorta ödemelerinde araç sahipleri çarpanı bilmediklerinde böyle bir beyanda bulunurlar.
bilgisayar oyunlarından fazlaca etkilenildiğini gösterir.
etik olarak acemi şöför kriterlerine uygundur.
manyak kamyoncu eylemidir... zira kendine hareket çeken arabayı takip etmiş park ettiği yerde de küsküyü vermiştir...

(bkz: küsküyü vermek)
seyir halindeki aracı durduramamaktır
yapmamış gibi davranıp bir de etraftakilere bakarak birilerine cıkcıkcııııııııık yapmak eylemi genelde devamıdır
çarptıktan sonra sağa sola bakıp etrafta gören yoksa anında oranın terkedilmesini gerektiren hadisedir
ustun yetenek gerektiren bir kaza şeklidir..bir level ustu 40 yıldır yerinde duran eve çarpmaktır...
10 bonus puan veren harekettir.*
(bkz: midtown madness)
bir bisiklet vasıtasıyla da gerçekleşebilen eylemmiş. ben bugün değil de, küçükken bunu gördüm.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
park halindeki araca çarpmak ,ağaca çarpmaktan farksızdır.geri vitesteki arac modunu kavrayamamış acemi sürücülerin başına sıkça gelir.
(bkz: yururken arabaya çarpmak)
hal bekçisinden fırça yemeye... durun, vurmayın... *
eğer çarparsanız hemen ordan kimseye görünmeden uzaklaşın video kayıtınada alınmadığınızada dikkat edin. * şuçlu siz olduğunuzdan hem karşı arabanın hemde sizin arabanın parası kaskonuzdan ödeneceği için pirimlerinizde azami bir artış meydana gelecektir. olay verinden kaçıp arabama çarpmışlar gibi bir beyan verirseniz olayı tatlıya başlamış az hasarla kurtulmuş olursunuz. tanıdık bir sigortacı da hiç fena olmaz.
bayanların yapma olasılığının yüksek olduğu eylem.
genelde hatunlara has bir özellik.
http://www.youtube.com/watch?v=BF2Wsv5KWSU&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ehaber7%2Ecom%2Fhaber%2Ephp%3Fhaber%5Fid%3D218982
iyi araba kullandığını zannedenlerin başına gelebilecek en talihsiz ve kötü araba kullandıklarını gösteren olay zira bu tür kazalarda duran araba doğru park etmişse 8de 8 suçlu çarpan olur...
sabah sabah başıma gelen olay. daha doğrusu arabanın başına gelen.
Öküzün biri park ettiğim arabaya bindirip kaçmıştır. Ama vuran arkadaşı tebrik etmek lâzım. inmiş kırılan farın parçalarını toplayıp kenara koymuş ondan sonra kaçmış.
Dün gece aracımın başına gelen olay. Tam uyumak üzereyken pat diye bir ses geldi. Dedim bir şey oldu. Sonra düdük sesleri falan. Kesin birinin arabasına çarptılar dedim. Pencereden bakıp benim arabamın yanında görünce hassiktir diyerek terlik araba anahtarı ve atletle indim aşağıya. Yakıt deposunun oradan geçirmiş. Kasko sigorta falan uğraşıyoruz şimdi. Bildiğin cenabetlik alameti amk. insanın canını sıkıyor. Değer kaybı, hasarsızlık falan da gitti. Sikecem deyip arabayı satmaya kadar gidebilir.
gören yoksa olay yerinden kaçılması gerekir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar