bugün

fetö nedeniyle 141 kişinin ihraç edildiği üniversite.

http://www.sabah.com.tr/g...emisyen-daha-ihrac-edildi
Yeni rektörü ile son gaz öğrenciyi düşünmeyen değişik sistemler uygulamaya devam eden üniversitemiz.
Yeni rektörü iyi hoş dedik ama yine yanlışlar yapılıyor.
1.dönemin bütlerini hazirana koymak neyin nesi ?
Ya büt ya da yaz okulu diye seçim yaptırmak ?
Madem ikisi de uygulanacak bıraksalar da ikisini de seçebilsek. Ne zararı var..illa milletin okulunu uzatacaklar.
Kuruluşunda Makine ve inşaat Mühendisliği bölümleriyle eğitim ve öğretim faaliyetini sürdüren Fakülte, 1994–1995 eğitim ve öğretim yılında Jeoloji Mühendisliği Bölümüne, 1995–1996 eğitim öğretim yılında Gıda, Elektrik-Elektronik ve Tekstil Mühendisliği Bölümlerine, 2003–2004 eğitim ve öğretim yılında Bilgisayar Mühendisliği Bölümüne, 2004–2005 Akademik yılında Endüstri Mühendisliği Bölümüne, 2008–2009 Akademik yılında Çevre Mühendisliği Bölümüne, 2015-2016 Akademik yılında ise Kimya Mühendisliği Bölümüne lisans öğrencisi alarak eğitim ve öğretim hizmeti vermeye devam etmiştir. Mühendislik Fakültesinde Makine, inşaat, Elektrik-Elektronik, Gıda, Jeoloji ve Çevre Mühendisliği bölümlerinde ikinci Öğretim de yapılmaktadır. Aktif olan tüm bölümlerde Yüksek Lisans eğitimi mevcut olup ayrıca Makine, inşaat, Jeoloji, Gıda, Endüstri, Çevre ve Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinde Doktora programları da mevcuttur.
şu ana kadar gördüğüm birçok üniversite içerisinde öğle yemekleri fiyatına göre en iyi olan ve bu hizmeti oldukça düzenli bir biçimde sağlayan üniversite.
memlekete dönme vesilesiyle yüksek lisans amacıyla tanış olduk. istanbul'dan sonra elbette ki hoca kalitesi ve eğitim seviyesi farklılığı hissediliyor. Bunun dışında beni en çok cezbeden kısmı spor tesisleri oldu. Fitness'dan çıkıyorum, havuza ordan jakuziye, saunaya aman yarabbi.

Sonuç olarak Ege bölgesi şartlarında izmir'den sonra ideal noktanın ideal okulu.
Yarrak gibi bir mezuniyet töreni hazırlamışlar bende dahil bir çok arkadaşım törene katılmadık. Tören; tören saatinden 2 saat önce 45 derece sıcakta aileleri güneş altında toplayıp akabinde 2 saat daha öyle durup toplamda yol, giriş çıkış 5 saat yaşlı insanların fenalaşmalsrına sebebiyet verebilecek bir ortamda yapılmaktadır. Aklı olan gitmemeli. Balo VS zaten yok lise mezuniyeti daha planlı ve güzeldi.

Bu planı yapan adam eşini enstitü müdürü atayan rektör. Kısacası töreniniz de kep de sizin olsun kampüs de insani şartlarda bir kaç fotoğraf herkese yetecektir.

Edit: http://m.denizli24haber.c...e-mezuniyet-rezaleti/7636
aydın adnan menderes mi? paü mü?
denizli' de hayat koşulları pahalı mı? örneğin kira ne kadar?
yeni kaydolan, herhangi bir ihtiyacı olan mesaj atabilir dededen yerlisiyim...
yeni kaydolan veya başı sıkışan kızlar mesaj atabilir.
görsel
okul güzel, denizli kötü.
yeni gelecek arkadaşlara yardım edebilirim efenim..
E yoklama getirerek ne yapmak nereye varmak istemektedirler?

Teknolojiyle barışık olmak bu değil maalesef. Öğrenciye zulüm bazen yoklamayı alıyor bazen almıyor.
Bir dönem fetöcü akademisyenlerin dolustugu yerdi. Ertem şener gibi kriptolar da buradan mezundur.
şehir ve üni hakkında bilginizi rica ederiz.
Üniversiteler hibrit sisteme bir bir geçerken paü uzaktan eğitimle devam edeceği söylenmekte. Seni yazan aklımı sikeyim ya.
güzel denizli'nin şehri gibi kaliteli üniversitesi. kampüsü kınıklı'dadır.
otobüs firması gibi üniversite.
20 küsür sene önce bir arkadaşım istanbul dan buraya okumaya gitti, 2. senenin sonunda sıkıntıdan kendini skecek duruma gelmişti denizli de. inşallah şimdi daha gelişmiştir.
(Gelişmedi).
türkiye'nin en eski ve kaliteli üniversitelerindendir. denizli'dedir.
Çok güzel gelsene.
denizli' de bulunan üniversite.
bu yaz tanışıp hakkında olumlu fikirler edindiğim çok sempatik biri burada okuyor. özlüyorum.