bugün

Pamela'ya da düşen ne bileyim...
görsel
(bkz: barb wire)
(bkz: makyaj güzeli)
Çok güzel kadınıdır. Hatta kadından öte seks tanrısıdır.
kedicik prototipinin atası olan kadın.

bir kere açmıştım ergenken onda da midem bulandı kapattım hemen.
20 sene önce bu kadına benzeyen çok az tip vardı etrafta, şimdi tüm kadınlar birbirinin aynısı oldu, Pam'in de bir espirisi kalmadı artık...

doğal kadınlar candır, yapay kadınlardan sıkıldık artık...
Bir zamanların efsane sarışın hatunu.
görsel
bizim neslin efsanesi.
şimdiki gençler çok şanslı tabi.
(bkz: bad bitch)
görsel
Çalışan motor soğumaz misali herhalde o da aktif kalmaya çalışıyor.
Aristo'dan hatalı alıntı yaparak Aristo'ya iftira atam şerefsiz karı.

Cehennemliktir.

Aristo'ya iftira atan herkesi bitireceğiz.
en civcinli zamanlarında pompadan pompaya koşan bir orospu güzelliği azalıp, vücudu deforme olmaya başlayınca tabii ki hümanist tavır geliştirecektir. başka ne olacağıdı. şimdi yaptıklarını sahil güvenlik dizisi çekilirken yapsaydı samimiyetine inanırdım. şimdiyse götümle bile gülmüyorum *
bence pamela çaptan düşünce öyle sosyal sorumluluk moduna girdi..

bizim gençken her boku yiyip enerji dibe vurunca mutaassıplaşan tiplerde gördüğümüz gibi..

yoksa tommy lee curtis‘ler fln tamamen güce, paraya, şova tapınmayı gösteren geçmiş yaşanmışlıklardı..

belki bir rock protest tavrı mevcuttur ama o dönemler rock da popülizm demekti esasen..

insanların büyük değişimler gösterebileceğine inanmıyorum açıkçası..
sahsimi yaniltmis, kendisi hakkindaki önyargilarimi kirmis olan bir insan.
önceleri; tipik paraya pula tapan birisi sanardim. meger tam aksine; hayvan haklari, insan haklari ve dünya düzeninde degisiklige gidilmesine inanan nadir insanlardan bir tanesiymis.

Julian Assange ile siki bir dostlugu olan kadin.

son aciklamalarinda hollywood´da sürekli elestirilmesine ragmen assanege´i devamli olarak destekleyecegini dile getirmistir.
Değerli bir aktör.
Küçüklüğümde doritos reklamlarında görürdüm kendisini.
Şu hale bak kadın kanadanın divası bizim Bülent ersoy da Anadolu'nun Sivas'ı. Neden Türkiye'de şaheser mega ünlü yok ya.
görsel
(bkz: sad face)
Yaşlı olmasına karşın hala çekiciliğinden ödün vermemiş olan diva.
Çocukken aşıktım.
görsel
görsel
ismi ve cismi güzel oyuncu. Evet.