bugün

futbol bilgisi vasatı aşmayan, cinconlu yazar. bu da, futbol muhabbetine girip söyleyecek bir şeyi kalmadığında ama bizim uefa kupamız var lafını kullananlardan. koştursun efenim sözlükte.
bir tek cümlesinde bile "ama bizim uefa kupamız var" dememiş olan yazar. ayrıca ergenler gibi önce atıp sonra karı gibi kıvırmaz.
(#19150261) gülümseten bir eleştiri.
(#19327713)
kendi nickaltına girilsin diye kendisiyle muhatap olmamak için özel mesaj listesinde engellendiği kişilerin nickaltına giren yazar. bir de özel mesaj içeriğini paylaşmaya çalışmış ama onu da kendi sağduyusuzluğundan beklenen şekilde yalan yanlış bir ifadeyle gerçekleştirmiş. klasik özel mesajla tahrik eden tahriklere kapılmak istemediğinizde de nickaltına kusan yazar tipi anlayacağınız. ayrıca benfica'nın fenere döşeyeceği borunun hesabını yapan ortaya girilen entryyle cevabını aldığında zoruna giden savunmasını da biz sizin sahanızda şampiyonluk kazandık yaağv diyerek yapan galatasaraylı ergen kardeşimiz. ergenliğinin galatsaraylılıktan bağımsız olduğunu düşünüyorum. bir de potansiyelime laf etmiş, kaale bile almam benim için kendisi şuradaki çocuktur.
http://www.youtube.com/watch?v=qm0SuVmCXWk
daha oturup iki dakika karşılıklı sohbet edilmeden cahil damgasını yiyen yazardır. ergen kısmını geçiyorum çünkü yaşımı sorma cesareti olmayan kişilerin çamur atmasıdır. cahilliğimi ölçecek kadar bütün yazılarımı okudunuzmu? futbol konusunda işinize gelmeyen iki cümle duyunca hemen cahil yaftasını yapıştırmak ne kadar doğru bir davranıştır? 4 yıldır eşinin tayininin hala danıştay kararını bekleyen birinin hata yapması normaldir. yazdığımın yanlış olduğunu belirtmek yerine hakaret etmek kanınızda var olsa gerek.
Sabah sabah hoş sohbetiyle beni güldürmüş yazar. Olsun dostum, oluyor öyle yanılgılar. sözlük burası, kim ne belli değil.*
iki lafından biri ''ama bizim uefa kupamız var.'' olan yazar. gerekmedikçe futbol tartışmasına girmeyiniz. koştursun efenim sözlükte.
özellikle iki adet malum sözde fenerli yazarın saldırısına uğrayan yazar. artık ne koyduysam taslarına kudurmuşlardır. bari yalan yazmasalar daha iyi olur delikanlı olarak tanımlarız kendilerini.
ayıp eden yazar. durmadan; ama bizim "u"mutlara "e"lveda "f"enerbahçe "a"ğlama kupamız var denilmez ki. görgüsüzlük olur bu.
yaşı 32 olan izmir Karşıyakalı yazar. ona buna liseli çocuk dememiştir. sadece fatihintakendisine demiştir. yalancılarlar iftiracılar dolu memleket.

yalan söyleyeceğinize iftira atacağınıza insan olmayı öğrenin önce.
futbol ve siyaset dışında yorum yapamayan, onlarda da, bağnazlık seviyesinde taraflı olduğundan dolayı saçmalayan ve nomalde silik yemesi gereken ama uyayan mod.larca silinmeyen yazarımsı..
düşüncelerine saygı duyduğum yazardır. arada bir tarafsızlıktan çıksa da üslubunu bozmaması güzel. devamını bekleriz başkan.
kendisini her dakika takip ettiğim yazar. (bkz: https://www.facebook.com/...730074?hc_location=stream). katılır katılmazsın ama adamın yorum yeteneği süper..seni siyasette görmek isterim.