bugün

league of legends' da oynadığı maçları videoya alan youtube kanalı.
takip ettiğim youtube kanalı. a'dan z'ye serisi lol'e yeni başlayacak olanlar için rehber niteliğindedir.
son zamanlarda takipçi artma ivmesi en hızlı olan türk youtuberlarından biridir. tombik ve sevimli olmasıyla birlikte kendini izletir üslubuyla oyun videoları çekmektedir.
Şuan twitchde yayın yapan ve kitlesi 13-15 yaş aralığında olan yayıncımsı şey.

Bizim milletimiz kendini s*keni seviyor galiba bu kadar yavşak ve rolcü bir adama (sıfatı olsun diye söylüyorum) peygamber ilan etmek bir yana çıkartıp bağış veriyolar.Bağışlara inanmazdım ama her 5 dakkada 10 lira 20 lira 30 lira bağış yapan var.Bunlarda kim mi?Bildiniz yine 13-15 yaşındaki annesinin babasının cebine koyduğu harçlığı bunun gibi bir kıçı beyaz ingiliz ineğine yatırıyolar.
gelmiş geçmiş en itici yayıncı. hayran kitlesi 8-12 yaş aralığındadır ki bu gerek twitch'de ki sohbetinden gerek ise hayranlarıyla buluştuğu videolardan anlaşılabilir. oyunda ki veletlerden duyduğumuz ''ağla, ağlamakta özgürsün'' gibi lafları bu şişko yaratık benimsetmiştir veletlerine.
Bir psikolol değil.
Youtubede legue of legends videoları çeken ve samimi bir ifade şekli olan cok sevdiğim bir youtuberdır. Eğlenceli ve bilgilendirici videoları izlemenizi tavsiye ediyorum.