bugün

arkadaslar tarafindan nedense yaratik gibi muamele gormektir.
kiz arkadaslar ilgilenmez adama " varya cansu gecen resistance2 yi bitirdim, finalinde..." dedignizde "himm ok" derler. erkeklerse " anaa kiza bak fallout u bitirmis" diye size erkek fatma muamelesi yaparlar. bi kac tane oyun muhabbeti yapabilecek arkadas bulduysaniz kar. kara gun dostu bu arkadaslardir cunku.
şu ana kadar karşılaşmadığım kızdır. şayet benim karşılaştıklarım mayın tarlası, pinball, mario ardından da faceye dalmışlardır. *
knight online oynayan bir kaç tane eski sevgilim oldugu için garip olmayan durum.
alışveriş bağımlısı kızdan daha iyidir.artısı fazla para harcamaz eksisi aşırı bağımylıysa göt göbek salabilir.
çok matah bi durum değildir.
oyun oynamak, format atabilmek ya da torrent kullanmak
bunlar sadece çevrendeki erkek arkadaslarla fazladan muhabbete yaramaktadır.

ama lisede böyle bi arkadaşım vardı, tek farkı uzun uuupuzun soluklu bi ilişkisi olmasıydı
mezun olduk bitti, hala çıkıyolar. 6 seneden fazla oldu sanırım.
tespit: bazı kızlar için uzun soluklu ilişkiye sebep olabiliyor demekki.
(bkz: sims) diye bir olay var, lütfen.

edit: neyini eksiliyorsun ibne, gerçek bu.
+Ahmet sen pes oynuyor musun ?
-Evet ayşe ama bundan sanane ?
+Aga hastasıyım şu pesin pes ettiremez beni kimse.
-Kız başına bana meydan mı okuyorsun yürü git.
+Gel lan gel de sana pesde bi koyiim.
bir de bunların kağıt oyunlarına bağımlı olanları vardır.
(bkz: oyun bağımlısı bir kız olmak)
(bkz: şişe çevirmece)
Baslik açmaktan çok, yazarın "bakın ben kızım!" diye bağırdığını dusundurten basliktir.
gayet keyifli özellikle kağıt oyunları 101 , pis yedili , king filan .
c.s. oynayan kızlardır. kafede birde argo kullanırlar. deli olurum. mesela vururlar "anana girsin." derler. vurulurlar "amına koyim" derler.
lisede Sınıf okuldan kaçıp counter'a gidecekken çağrılan kız olmaktır, güzeldir. Çok anormal değildir ama ilk duyduğunda şaşıran insan çoktur. Aynı zamanda zevkini bilen kız olmaktır da...
Genelde kızlar daha erken olgunlaşır erkeklerden, ya da erkekler hep çocuk kalır. her zaman oyuncaklarımız vardır ama fiyatları değişir vs.

Oyun bağımlısı bir hatun, benim gözümde çocuksudur bu yüzden sadece.

Üstüne bir de futbol muhabbeti çeviriyorsa, küfür ediyorsa, '' hacı, abi, baba, hafız vb.'' hitap şekilleri kullanıyorsa koşarak uzaklaşırım.

Düşünsene lan sms geliyo '' - Aşkım oyundayım öptüm :* '' nasıl lan?? pes te elime ver sırtıma vur teselli et bi de istersen, ipneye bak.

tamam sakinim.
söz konusu olan oyun pes' se tadından yenmeyecek olan kızdır.
erkeklere itici gelen bir kız tipidir.
normal olmasına rağmen nadir görülen bir olaydır. aslında bunun nedeni bağımlılık gibi aşırı bir boyutta oyun oynamakta değildir. sadece kızların her türlü oyuna olan ilgisizliğidir nedeni.
istediği gibi bir koca bulmakta hiç zorlanmayacak olan kızdır fakat pek çok erkek tarafından transvestitue sanılabilir.
Oyun bagimlisi bi abisi varsa hicte garip olmayan durumdur. (bkz: ben) Kucuklugumuzu silkroadla gecirdik yahu.wowla devam eder ama en buyuk bagimlilik ta simstir diyorum ben.
eski kız arkadaşım. ama multi oynamak biraz zorlaştırıyor işi.eğer benden önce ölürse afedersin yarraa yiyordum arkadaş.
yatak oyunlarında avantaj sağlar.
beni bulsun hemen evlenelim. pes oynamayı biliyorsa el clasico yaparız.
WoW oynayanların sıkça tanıştığı bol bol karşılaştığı kız tipi. şu an friend listimde yüz küsür yabancı kız var. harun abi de değiller görüntülü konuştum hepsiyle.
"sis atma aşkım" cümlesi ile her erkeği hunharca boşalta bilecek ideal kız modelidir.