bugün

böyle bir alışkanlık da var sözlüklerde.. mesela ben burdan önce tam 12 sene ekşi'de moderatörlük, iki sene wikipedia'da yazarlık, altı sene de turksexforum.net'te adminlik yaptım, oralardan da tecrübeliyim.. boşa konuşmuyoruz..

böyle siyasi olsun, sosyal olsun, sporsal olsun, zeki rıza sporel olsun biraz iddialı ve agresif bir yazı yazınca, sana kıl olanlar ve seni destekleyenler artı ve eksi oylar yağdırıyor bu entrye, bunu biliyoruz zaten.. ama mesela eksicilerden biri hızını alamıyor, ilk entrylerinden de iki-üç tanesini eksiliyor..

play d oh
bir çocuk oyun hamuru markası..

atıyorum bu alakasız entrylerden biri.. olsa da olur olmasa da olur bi bilgi entrysi..

heh işte seni destekleyen bir adam bakınca son kötülenenlerine bunu da görüyor, hoop basıyorlar bu saçma entrye de artıyı, boşu boşuna eksilenmesin diye.. birden play d'oh entrym 4 tane artı alıyor.. e sonra hamle sırası kıl olanlara geliyor, olay yaratan yazı ile birlikte play d'oh da eksiye gömülüyor..

play d'oh entrym de sanki bir siyasal mesaj veriyormuşçasına artı-eksi oylarla coşuyor..

yapmayın böyle.. sadece artı verin, sonuçta çok önemli bir bilgi entrysi..