bugün

''güzel ve dahi'' adlı programda bir hanım kızımızın hafta içinde sarfettiği söz. kıyamam ben sana. senin parmağın yerine benimkini boyasınlar. ayy canım benim..

aslında kızımızda da suç yok. suç bunu yetiştiren ana babada. ne halt ediyorlardı ki çocuklarını yetiştirirken merak ediyorum.
(bkz: ben temızlerdım parmagı)
memleketimden insan manzaraları denilemeyecek durum. insan oy kullanmasa bile bu sorumluluğu yerine getirmemek için adam gibi sebeplere ihtiyaç vardır..

dünyanın en güzel kadını einstein'in yanına gelip ona şöyle der:

seninle evlenelim çocuğumuz benim kadar güzel senin kadar akıllı olsun...

einstein cevap verir:

ya benim kadar çirkin senin kadar aptal olursa...

zorunlu edit: esas oğlanımız bernard shaw da olabilir, bilgi eksikliği veya karmaşadan dolayı özür dilerim.

zorunlu edit 2: (bkz: guzel ve dahi/#1937465)

zorunlu edit 3:(#1774941)
oy verme işine bile yaramayan insan evladı, insancık
(bkz: sen o parmagı al da) *
derhal kaldırılması gereken tv programının, derhal ıssız bir adaya bırakılası yarışmacısının talihsiz sözleri..
geleceği o siyah boyadan kara olan yaşam formunun beyanı. ee daha fazla yaşamaması gerekiyor bu şartlar altında, siyah parmağı istemeyen daha siyah geleceği ne yapsın değil mi ama.*
siyah boyanın parmaktan çıkma süresi yaklaşık bir hafta iken seçilen hükümetin miadı beş yıldır.

tanım: bilinçli seçmenin kız vermeyeceği erkek nidasıdır.
reyting alma amaçlı yapılan tv programlarının yazdığı senaryoları uygulayan, kendini bu duruma düşüren, güzel, hedeflendiği gibi ilgi çeken hanım kızlarımızdır. esas bedduanın kime edileceği büyük bir soru işaretidir.