bugün

bir an evvel çektirip gönderilmesi gereken oy meraklısı, karma delisi, itici, sevimsiz ve seviyesiz, cahil, savsak vs yazarların sözlükten ilişiklerinin kesilmesi için kampayadır naçizane. teşekkürler!.
desteklediğim kampanya.
sonuna kadar desteklenmesi gerekilen kampanyadır. yoksa ne anlamı kalır ki efenim sözlüğün.
sonuna kadar desteklediğim ancak malesef dikkate alınmayacağını bildiğim kampanya.
2dakika önce gelen bir mesajla desteklediğim kampanya.
"desteklediğim kampanya" cevabıyla bizlerden bir eksiyi daha alnının hakkıyla koparan beyaz musluman'ı işaret eden kampanya.
sözlükteki farklı olana tahammülsüzlüğün ayyuka çıktığının göstergesi olan kampanya. yahu silersin mesajı bi de üstüne adamın bir entrysini inadına ekşilersin olur biter. atmak niyeymiş? bir de nasıl bir cürettle 'sen kal sen git' deme hakkını kendinde buluyor yazarlarımız anlamıyorum.
akabinde embesil yazarlarında sözlükten atılması için gerekli kampanya düzenlenmelidir.
destek verilesi kampanyadır.
senin gibi insanlar kaldı mı ya denilesi adamdır oy dilenen yazar. ama öyle türk filmlerinde iyilik yapanlara söylenenden değil. yerin dibine gir ulan bakışıyla söylenenden. 'püüüü yazıklar olsun' sana diyerek desteklenecek kampanyadır.
(bkz: beyaz musluman)
desteklediğim kampanya dedikten sonra (#10858584), bana artı oy verir misiniz diye mesaj atanlar var (#10858921). sözlük bir tek benimle mi taşşak geçiyorlar yoksa hepinize karşı mı böyleler?
sonuçlanan kampanya. adam atıldı arkadaşlar sözlükten. artık silik. hadi evlere.
Şiddetle desteklenmesi gereken bir kampanyadır.
egosantrik bir faaliyetin yine egosantrik bir faaliyetle engelenme çabasıdır.***
(bkz: selam entrylerime eksi oy verir misin)
destekliyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar