bugün

enrtylerini okumadan güne başlamadığım yazar.
güzel insan.
rize düşmanı liseli.
izmirli yazar. Allah başka dert vermesin.
Bana akil vermesi gereken kisi.
çaylak olmuştur.
inşallah bir gün akp li olacak yazardır.
Hiç bir partiye karşı önyargılı olmayan yazardır.
akıllara overlok makinasını getiren yazar.
Overlokcu değildir. Kendisine has ismi vardır.
hayalgücüne karşı tahammülsüzlüğü ve sevimsiz dileklerinden ötürü donuza ekleyip engellediğim yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkür ediyorum.
bu ne şiddet, bu celal
bunca hırs cilde zarar.

hadi selametle şekerim*
niye sevilmiyor anlamış değilim. uzun uzun yaşar umarım.
--spoiler--
niye sevilmiyor anlamış değilim. uzun uzun yaşar umarım.
--spoiler--
diye serzenişler de bulunmakta olan yazar . öl geber tu kaka demekte bana da kendisini merak ettiren yazar konuşmalarına bakılırsa altından bret pit çıkacakmış gibi duruyor.
bence kendisi kız olan yazar. ve bu yüzden belirtemediği için çıldırıyor, gece gece kızlı başlıklar açıyor. erkek olsa bu kadar kafaya takmazdı.
kız olduğu iddia edilen yazar.
(bkz: 20 cm damarlı)
kızların aklını başından almış yazar.
Kararlıdır davasında
Anaların dauasinda.
görsel
Zamanı geldi
Zamanı geldi
Uludağda ovigera
Zamanı geldi.
Bütün dünya buna inansa
Birlik olsa
Ovigera
Uludağa başkan olsa.
Inandığı yolda gider
Yıllardır beklenen lider
Ovigera.
Türkiye nin ta kendisidir.

Yersen.
konyalı'lara ve iç anadolu insanına kızgın izmirli. hangi siyasi görüştendir bilmiyorum ama bölgesel siyasi tercihlerin tarihsel nedenine inildiğinde iç anadolu insanını daha iyi anlayacaktır. Ben insanların şartları ve tarihi yarattığına inanan bir insan değilim. Şartlar, tarihsel durumlar ve olgular toplumların ekonomik durumlarıyla diyalektik bir ilişki içerisindedir. Bu yüzden yazarın iç anadolu insanına kızması yerine bu ekonomik sebepleri nasıl değiştirebiliriz diye düşünmesini salık veririm.

edit: nick altına entry girenlere rakıdan "harap" düşmüş trakyalı gibi saldırması da bir başka sorunu olsa gerek yazarın.
edit2:aha nick altıma tünedi şimdide. güya mevlana'nın sözünün rakı'yla yazıldığını söylemişim. göndermeden bile anlamayan bir insandır artık benim gözümde.
dünyanın en mühemmel insanı. buna rağmen yine de çok mü mütevazıdır.