bugün

Sünneti aradan çıkarın lan sonra zor olur bence.
29 yaşına gelmek.
meslek sahibi olun.
- zengin olmak.
- dünyayı gezmek.
- zengin olmak.
fakirler ölsün barselona dan selamlar.
seneye gireceğim yaş.

ev - var
araba - var
meslek - var
gezmiş görmüş eğlenmişlik - tamam
evlilik- yok
çocuk- yok
aile hayatı - yok.

bu yok olanları da çok istemediğimden.
otuz yaşına gelinmeden bence yapılması gereken ilk şey zamanını yapmak istediğin şeylerler değerlendirmek. sonrasında tahmin ve gözlemlerimce zorlanacağız. vaktimiz varken ne yapmak istiyorsak yapmalıyız. tabi 30la sınırlı değil ama bir yerden sonra evlilikti, çocuktu derken zaman kalmıyor-dur.
Ev tamam
iş tamam
araba tamam
sosyallik tamam
el yüz düzgünlüğü tamam
lakin en büyük sorun bir kadın yok hayatımda.
Kesinlikle evlenmektir.
üniversiteden mezun olmak. *
-askerlik görevini yerine getirmektir. ilerleyen yaşlarda askerlik görevi çok daha zor icra edilir.
-meslek sahibi olmaktır. devamlılığı olan bir işe girmek ve yuva kuracak, hayatı idame ettirecek kadar para kazanmak gerekir.
-evlenmek ve çocuk sahibi olmaktır. elalem denilen örgütü püskürtebilmek için gerekli yegane eylemdir. ayrıca günümüzde artan kısırlık sebebiyle ileri yaşlarda çocuk sahibi olmak, özellikle artan stres ve yaşlanan bünye sebepleriyle imkansız hale gelir.

-bu madde ise opsiyonel. eğer kendinize güveniyorsanız, yatırım yapın. ev olur, arsa olur. kendi adınıza bir araba olur. hem hayatınızın her evresinde yanınızda olacak kredi ödeme işine alışırsınız hem de geleceğe dair kazanımlar elde edersiniz.
en az 150 kitap okumak.
yiyin, için, dağıtın, sevişin, abuk subuk hatalar yapın delikanlılığınıza, gençliğinize verilecek ne bok varsa yapın. otuz oldu mu sihirli bir değnek değmişcesine tüm bunları yapma hakkınız elinizden alınıyor sanki. yaşına yakışıyor mu? olgunsun sen artık teraneleri başlıyor.
30 yasindan once evi arabasi olanlar baba parasi yiyen, babasinin yazihanesinde oturan gençlerdir efendim.
babaniza diyiniz de evlendirsin sizleri.

evlenmek olabilir, tam emin degilim.
Buna benzer bir muhabbeti 18 yaşına gelmeden önce de görmüştüm. Geldim geçtim hiç bir halt değişmedi. Sıradaki hedef 30. Bunda da değişmezse başlarım böyle hayata deyip olimposa yerleşeceğim.
çocuk sahibi olmak dışında hepsini yapmışım.
panik yapmayın.