bugün

Her bilinçli türk gencinin yapmakta özgür olduğu davranıştır.

Esasen otobüs dolu olduğunda koltuklar yaşlı ve özürlülere aittir ancak suratında bir batman boyayla nursuz, her halinden chp li olduğu belli olan yaşlı kadına yer vermek nedendir ki. Ben okula gidiyorum, okuyup devletime milletime hizmet etmek için kullanıyorum o otobüsü. Oysa yaşlı kokana öyle mi ?
Tamamen kendi zevkleri için yer işgal ediyor bide yer vermemi bekliyor benden pis solcu kadın. Gidecek kendi gibi kokanalarla buluşacak madem bindi otobüse beklesin ayakta. Ne işi var 60 yaşında gezmeyle otursun evinde. Çünkü gençliğinde bunu hakedecek kadar hizmet etmedi bu ülkeye. Bir kadının toplumdaki görevi, recep tayyip erdoğan gibi vatana millete hayırlı müslüman evlatlar yetiştirmektir. Bakın rahmetli anamızın yüzüne, nur damlıyor mübarek. Ama bu nursuz kokana allah bilir kendi gibi pislik bi evlat yetiştirip salmıştı parklara eylem yapsın oraya buraya zarar versin diye.
kendisine yer verilmesi için, oturan gencin dibine kadar girip, gözünün içine bakıyorsa hatta öksürüp tıksırıp dikkat çekmeye çalışıyorsa gayet doğal bir şeydir.

bunları yapmıyorsa da doğaldır.

edit: imla.
şu durumda doğru harekettir.

eğer mesajlasiyorsaniz size "çocuğum de ayrı" diyecekse yer vermeyin.
ama gene yaslidir yer verin ama uzakta durun.
(bkz: akp zihniyeti)
acıyım mı küfürü basayım mı şaşırdım valla.
kokana yaşlanmaz vermeyin siz de kokana olmayın he yaşlanmamak elinizde değil ama kokana olmamak elinizde.
bir adet kokanadan cevap ileride yaşlanmayı hiç düşünmüyom otobüse zaten binmem .
uyuma numarası yaptırır bazısına,
kokona olmasına bakılmadan yer verilmesi gereken teyzedir. teyzenin hücreleri ve kemikleri kokonalığından bağımsızdır.
zarara rızasıyla girene merhamet edilmez sırrınca teyzeye yer vermemektir. müstehaktır.
dogru davranistir, sahsen koki yada carsafli farketmez, boyle kibirli boyle bilmis "efendi" tavirlarla yer istemeyi ima edecek, oracikta olse yer vermem. ama genelde bu davranisa koki teyzeler sik basvurdugu icin..., canim anadolu kadini; evlatlarimizdir onlar otursunlar mutevaziligina girdigi icin gorur gormez insanin yer veresi gelir bu analara. kimse kendini kandirmasin makyajiyla giyimiyle ben hala gencim msji vermeye calisan kokiler madem yasli gibi davranmiyorsun ayakta git. begenmiyorsan git taksiye bin.
birak kadina karsi duyarliligi, yasli bir insana karsi bile duyarsiz olan insan davranisi. pardon insan mi dedim?
Güzel bir harekettir. Zaten öyle teyzeler genelde chp lidir. Bırakın ayakta dursunlar da akıllansınlar azıcık.
Bir insana yer vermek hele senden büyükse saygıdandır ama bir insana iyilik yaparken onun cinsiyetine ırkına siyasi düşüncesine göre yapacaksan hiç yapma.
başlığı açan arkadaş saçmalamış, yaşlıdır çaresizdir, yardıma muhtaçtır. kokana, solcu vs olması bizi ilgilendirmez. ben ne olursa olsun yer veririm, kendini insan hisseden herkes yer verir, yaşlıdır. bu ne ön yargı arkadaş, tanımadan nasıl kötü insan olduğunu anlıyorlar bilmiyorum. okuyormuşsun falan ama insanlıktan nasibini alamamışsın..