bugün

otobüsün gelmesi için yakıldığı da olmuştur. hemencecik gelmesiyle sonuçlanır.
O lanet olası otobüsün sigara içmiyorken gelmemesi, tam sigarayı yakıp bir iki fırt alır almaz gelmesiyle sonuçlanan hadisedir. hem sigara mundar olur, hem de bir iki fırt daha alayım diye çabalarken nefes nefese kalırsınız. *
nikotin ihtiyacı ve can sıkıntısından ileri gelen davranış. amma cimriymişsiniz lan, bir sigaranın hesabını yapıyorsanız içmeyin amk.
daha 3 fırt çekmeden, o dakikalaca geymeyen otobüsün bir anda karşında belirivermesiyle sonuçlanacak durum.
az ilerde sigara yakılmasını hazır bekleyen otobüs.
Beklenen otobüsü ufakta görmektir.

Ben beklemekten sıkıldıgımda sırf gelsin diye yakıyorum artik, geliyor.
benim için bir totemdir. otobüsün gelmesini istiyorsam yakarım sigaramı, iki fırttan sonra gelir atarım.
Totemleşmiş bir eylem olduğunu düşünüyorum ne zaman yakılsa o sigara otobüs muhakkak gelir.
Allah onların evlerine ateşler salsın diye başlamak istiyorum ama başlamıyorum.

Çünkü lanet olası hamfendi kişiliğim.

Sigara kullanmayanlarda içen kişiyi durak camına geçirme isteği uyandırır evet.
bence durağa varılır varılmaz yakılmalı o sigara. çünkü beklenip de yakılırsa tam sigara yaktığınızda otobüs gelir içemezsiniz zaten...
aklınızdan bu fikir geçer, şimdi otobüs gelir deyip yakmazsınız. 2-3 dakika geçer iç sesiniz "yak bir tane otobüs gelene kadar bitirirsin be birader" der. en sonunda "eeeh yeter ama" diyip çıkartıp yakarsınız da yarısına gelmeden otobüs gelir ya, işte o çok koyuyor insana.

bu entry usanmadan defalarca yaşanmış bir olayı konu almaktadır*
Her zaman yapmak istediğim ama yapamadığım bir eylemdir.
murphy kanunları devreye girer ve o amqun otobüsü zırt diye gelir.
otobüsün hızla geleceğini gösterir.
her seferinde otobüsün gelişi ile sigaranın yanışı arasında kalan mükemmel zamanlama durumu.
sigarayı gözden çıkartıp otobüs gelsin diye yakcaksın. sen yakınca adettir otobüs gelir.

yağmurun yağmasını istiyosan da yanına şemsiye almıycaksın. bunlar hep klişedir, ama gerçektirler de.
Otobüs gelince sigaradan son bi çektikten sonra binip bütün aracın o iğrenç kokuyu çekmesi ile sonuçlanır.yapmayın.
son nefesi de otobüs içine üflemek gibi bir ibneliğe gebedir.
otobüsün anında geleceğine dalalettir.
hüsran ile sonuçlanır.

1 fırt alırsınız ve otobüs gelir.
bazılarının da hiç başına gelmez. Mesela ben sigara biter otobüs gelir. Her şey 6.his gençler.
ı see dead people's