bugün

uykusuz dergisinde genelde son sayfada yer alan karikatür karakteridir.
Bugün tek seferde izlediğim dizidir ilk bölümleri kryif vermistir fakat sonlara doğru sıkmaya başlamıştır.
Uykusuz dergisini arkadan okumaya başlamamı sağlayan arkadaştır. Kendisi Kızların anatomisini çözmeye çalışmaktadır.

Küçücük adamdan redbull kutusu gibi alet çıkıyor
otisabi
yakın zamanda da dizi olarak internetten yayına girmiştir . izlemek isteyenler youtube dan otis abi olarak aratabilirler .
görsel
ev sahibi reşat amca olmadığında, eksikliği hissedilen çizgiroman.
Yılmaz Aslantürk ün artık dizi olarak seyredeceğimiz karikatürü.
fragman için link http://www.rtvmedya.net/c.../otisabiden-seksi-fragman
Otuzbir-Osbir-Otisbir-Otisabi
Dizinin isminin böyle bir evrim sonucunda oluştuğunu öğrenmem 2 yılımı aldı. *
Ayrıca da otisabiyle Yılmaz Aslantürk'ün karıştırılıp, bence feminen değerlere aykırı bi karikatür tamam okuması zevkli falan ama yılmaz beyi kınıyorum denmesi de ilginştir. Ulan böyle adam mı olur her gece vuruşta?! illa bişeyi ciddiye alıcaksınız da Umutun * karikatürlerini ciddiye alın, zira buna çok ihtiyacı var çemçük ağızlımızın.
uykusuz okuma sebebim. dizisi çekilmeli bence.
adam kadını atıyor yatağa, arkasına geçiyor: "kalça pantolondan güzel gözüküyordu ama selülitliymiş" diyor.
öbür karede göğüslere dokunuyor: "hımmm.. fazla yumuşak" diyor.
kadın inliyor "bu inlemeler de çok sahte. eöeh. yemiyoruz bunları yani" diyor.

ben sana bişey söyliim mi abi? böyle sevişme olmaz. çok afedersin sikişme de olmaz. hastalık resmen bu. kadavra inceler gibi yataktaki insanı incelemek.. saplantılı bir hal.

ne zaman bunun maceralarını okusam hayattan soğuyorum. millet keh keh keh diye gülüyor ben ufka dalıyorum.
biriyle sevişirken karşındakinin kafasında otisabi tespitlerinden oluşan konuşma balonları gördüğünü bi hayal etsene:

--ööeehhh ne kadar rüküş bi hırka. neyse açıcam şimdi ne de olsa--

--bu utangaç kız ayakları da yıllardır baydı artık--

--ışığı kapat mı? niye ki? öffff--

--akşam da köfte yemişti dişlerini fırçala deseydim keşke. neyse--

insana aldığı hava bile fazla gelir. harbiden. sıkıntı verir.

çok kötü. acımasız. tahammülsüz. ruhsuz. çok kötü.
aids'den ölmesi beklenen insan. yakında dizi olacakmış. türkiye bunu kaldırır mı? orası meçhul.
kaan gerçeğini gözümüze sokan çizgi karakter. sanıldığının aksine daha çok kaan ların okuduğu maceralar. ıssız adam filminin ana teması. kendi başına otis abi olunmaz, ama kadınlar seni otis abi yapabilir.
müzmin abazan.
yani her seferinde de mutlu sona ulaşıyor yaaa, şaşıyorum cidden.
uykusuz'un en arka sayfasında yer alan süper tipleme.
uykusuz alanların çoğu ilk başta otis abiyi okurlar.
uykusuzda çıkan 2 tane hikayemi verdiğim ve dergide karşıma kendi anımı çıkartan güzel bir yılmaz öztürk karakteri.
severek okuyoruz,her hafta uykusuz alma sebeplerinden sadece bir tanesi.
+Ne okuyosun?
-Otisabi.
+yine mi becerememiş lan.
-olay o zaten abi.
tarzında diyalogların çıkış noktası olan uykusuz dergisinin son sayfasında yer alan tiplemedir.
uykusuz okuma sebeplerinden biridir.ev sahibi çok manyak adamdır.
adam idoldür, yeteneklidir ama en önemlisi şanslıdır kendisisnin lise maceralarını hep dinlemek istemişimdir.
uykusuz okuma sebebi..büyük feylesofumuz tüyolar vermeyi de esgeçmez.

(bkz: kadını evde tutmak istiyosan dışarı çkaracaksın)
bu hafta otis aabide s.kiş var mı sorusunda geçen abimizdir.
tam anlamıyla bir istikrar abidesidir denilebilir. zira neredeyse hiçbir sayıda eksikliğini göstermemiş, kırkını çoktan aşmış yılmaz aslantürk -her ne kadar beğenmeyenleri olsa da- sene boyunca döktürmüştür.
son kareyi kapatıp okuyanların hayli çoğunlukta olduğu otis abi bu hafta hangi karıyı nasıl götürmüş acaba diye espirilere konu olan komik ve sadece belden aşağı düşünen zeki bir yılmaz aslantürk karekteri. çizdiği karekter fiziki olarak kendine de benziyor valla.