bugün

hayata dair çük burkan detaylardandır. nasıl olmasın ki? yaa geçen gün esenler otogarına gitmiştim. bizim kapıcının oğlu oturmuş hüngür hüngür ağlıyor. bi' tarafında bulgur çuvalı iki yanında turşu bidonları. kendisi biraz eziktir ama iyi çocuktur.
+ ne oldu lan niye ağlıyorsun?
acıdım bi paket cigara alıverdim.
anlatmaya başladı. bunlar fakir ya, dedesigil taa karstan bunlara bulgur çuvalı turşu bidonu falan göndermişler.eee para yok zaten hamala para versin, fakir işte..neyse. bu da sırtına çuvalı , iki eline de turşu bidonlarını almış. havuç varmıydı ki lan. bak turuncu turuncu canım çekti..neyse..sonra tam perondan geçerken kamil koç'un orada manitayı görmüş. kızın yanında arkadaşları filan varmış. kahkaha ataraktan bodrum tatili öncesi kız arkadaşlarını uğuluyorlarmış. tabi itin götünden çıkma bi' durum olmuş.
o ağlamasın da ben mi ağlayayım yhaa. yazık lan!
bu durumun bir başka versiyonu da budur.
(bkz: küçük tüp almaya giderken hoşlanılan kızın görmesi)
hiç de gocunulmaması gereken durumdur. ne var bu memlekette çuvalla uyuşturucu kaçırırken polise yakalanıp da utanmayanlar var adam bulgurla kıza yakalanmış çok mu.
edit: genç kolombiyalılar rahatsız. ulen bunu da eksilediniz ya. e bravo.
tam bir türk filmi klişesidir. dejenere zengin gençlik sonradan esas kızı tavlayacak olan fakir ama gururlu genci olmadık pozisyonda görüp hunharca güler ve alay eder. ilk başlarda bu iğrençliğe esas kız da dahil olur ama zamanla olaylar gelişir.
"allah ne verdiyse gel gereber yiyelim" moduna geçilmesini gerektiren durum.
kızı kısır yemeye davet ederek durumu kurtarma yoluna gidilebilir.