(bkz: ferdi tayfur)

yemin ediyorum bu adamın hayatı boyunca akıttığı gözyaşları biriktirilip toplansa keban barajı kadar su çıkardı...
+ halı sahaya gideriz di mi ?
- gideriz üh gi gideriz tabi
+ noldu lan iyi misin ?
- ühüüü ya kayıp düşersek lan yağmur var lan ! böhühühü
+ şşş olm kendine gel hop
- üh ben gelemiycem galiba ühühüeeaaaaa
* -> ( kalabalık bir grup insan) noluyo ya ?
+ neyse hacım görüşürüz hadi çaktım
- ühühü bay bay ühü
burhan altıntop'un bu haftaki bölümde tanrıverdi ile planladığı olay.
işin felsefesini kapmış adamdır, çünkü kızlar duygusal adam sever ve kurnazlığı ile kızların gönlünü kazanır. yinede dürüst olmak gerekirse tasvip etmediğim bir davranıştır.
balık burcu olmanın getirdiği bir durumdur.
(bkz: bülent arınç)
(bkz: fethullah gülen)
emolarin altin kurallarindan biridir. agzini burnunu kiracaksin bunlarin.

(#3511030)
(bkz: yılmaz morgül)*
(bkz: duygusal adam imajı)
türk erkeği olmadığı kesin olup erkek dediğin ağlamaz lafınıda linç eden adam anlayışıdır...
saçı başı dağıtarak entel görünmek gibidir özünde. olmadığın birinin tavırlarıyla doğal halini kamufle etmektir yani. he işe yarar mı derseniz? yarar aminakoyyim! ama başarılı bi şekilde icra edersen yarar. öyle dandik triplerle olmaz bu işler, şebek durumuna bile düşersin allah muhafaza. yerini ve zamanını bileceksin.

sinemaya mı gittin? filmin böle ayrılık veya ölüm olan bir sahnesinde savur kendini hemen göz yaşlarına. çaktırmıyormuş gibi davran ama kızın gözüne sokarak yap bunu. film çıkışı, klasik değerlendirme muhabbetleri yapılırken o sahneden bahset direkt! bitti işte. bu kadar hepsi.

slow şarkılar, diziler, kitaplar ve hatta kimi zaman yolda görülen bir kişi bile ağlatmaya/ duygulandırmaya yetsin sizi. rahat olun lan! kasmayın kendinizi sakın. naif adam olmak her daim iyidir. en azından ikna edicilik ve güven verme konusunda yardımcı olur size. "yok olm yakışmaz böle tavırlar bize!" demeyin sakın. ünlü düşünür osman sınav neyi belirtmişti ısrarla? onu hatırlayın hemen; zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır . dinleyin osman abiyi.