bugün

Melek olabilirler.
görsel
Sağlık sorunu olmadığı halde sağlık sorunu olduğunu iddaa edildiği sık sık görülür babamın yıl boyu hiç bir koşulda ağrımayan midesi ramazanda 11ayın acısını çıkarıyor ve babam oruç tutmadan bunu söyleyebiliyor bravo baba.
Sağlık problemi olanlara tek söyleceğimiz acil şifalardır, onlara lafımız yok.
Arap fantazileri ile yaşamıyorum.
fakirin halinden anladım, çok zor. tekrar kendimi aç bırakmamın onlara da bir faydası yok. hem bu sınav dünyasıysa konular eşit dağılmalı biraz da zenginlikle sınanmak istiyorum artık. bakalım bu kulu bozulacak mı bozulmayacak mı.
tek böbrekli olmak. bol bol su içmem lazım.
şeker hastasıysa adam ne yapsın bahane mi bu aq.
benim şekerim var...
Oruç tutmadığını insanlara bahaneler üreterek anlatmaya çalışan biri, elalem ne der hapishanesinin yüksek duvarları ardında yaşamaya mahkum,
Toplum baskısının altından kalkamamış,
her ne kadar Birey dense de henüz birey olamamış biridir.
Dolayısıyla Hiçbir koşulda yalana, Bahaneye ya da eğilip bükülmeye lüzum yok;
Tutmaya engelin varsa seni,
Canın tutmak istemiyorsa yine seni bağlar,
Başkalarını değil.
-su tamamda sigara içememeye dayanamıyorum.

sanki anasından elinde sigarayla çıktı pezevenk.
şekerim var , açlığa dayanamıyorum, susuzluk beni öldürüyor, sigaram bana hasret kalıyor, parasını veriyoruz nasılsa, aman canım bu sıcakta oruç tutulur mu, ağır işçiyim ben, bünyem alışık değil yalanlarıdır.
Pek bir bahanem yok canım tutmak istemedi.
Dün iftar sofrasında 12 kişi idik. Sofra iftar sofrası olmasına karşın 1 kişi niyetliydi. 1 şeker hastası amca, bir kalp hastası babaanne, bir de böbrek hastası annem hariç 7 kişi dayanamadığı için oruç tutmuyor, 1 kişi de inanmadığı için.

Sonuç aynı sofrada hala yemek yenebiliyor. Bu da demektir ki sorgulamak düşmez el ağzına. Herkes kendi niyeti ibadeti ile ilgilensin.
Benim dedem hacı.
sigara ve çay yoksa çok fazla sinir yapıyor bende.
süğürleniyorum midem ekşiyor.
güncel Önemli Başlıklar