bugün

kemal sunal'ın orta direk şaban filminde oynayan, başarıdan başarıya koşan komple sporcu.

2012 olimpiyatlarına göndersek neler olurdu acaba...

görsel
akla gelebilecek hemen her dalda altın madalya alarak türk spor tarihine geçmiş şerbetli bir sporcudur.
gerçekten sporcu maşallah her dalda madalya.
derya büyükuncu'nun ebesidir.
mükemmel erkek tasviridir... erkan.. her kızın hayalindeki erkek...
çok yönlü sporcudur.
Gerçekte olsa dünyanın en iyi sporcusu seçilecek, türk filmlerinin klasik saçmalıklardan biri.
kurtlar vadisi pusu'da " ersoy ulubey " rolü ile oynamıştır.
(bkz: yalçın tülpar)'dır.
80 model piç erkektir.
110 metre engelli koşar, çekiç atar, sırıkla yüksek atlar. bir de bunları rekorla taçlandırır pezevenk. sonra bir de gider basketbol milli takımını şampiyon yapar.
die hard serisinin ilk filminde oynayan yavşak teröristin amcaoğlu'dur.

http://www.google.com.tr/...p;ved=1t:429,r:1,s:0,i:71

http://www.google.com.tr/...ed=1t:429,r:15,s:34,i:251
Futboldur atletizmdir ve daha bir sürü sporu yapan madalya avcısı süper adam.
her tür spor dalında madalya ve kupa kazanan über sporcu.

Bir bakarsın inönü de top koşturuyor, bir bakarsın atletizmde 100 metre rekorunu kırıyor. Öyle üst düzey bir sporcu işte. Messi, kobe, bolt, federer alayı halt etmiş yanında.
100 metreyi 6 saniyede koştuğu rivayet
edilmektedir. yine uzun atlamada 34 metre ileri atlayabildiğini duymuştum. tam bir kahraman, aslanım benim.
Aynı zamanda basket maçında son saniyelerde maçı kurtaran adamdır. Bu erkan bir harika dostum.
100 metre koşuda tur bindirmiş.
her türlü spor müsabakasında altın madalyası bulunan bir fenomen.

an itibarıyla kanal 7'de şov yapmaktadır.
(bkz: winner)
Aynı anda birden fazla spor dalında lisans sahibi olmanın mümkün olmadığı gerçeğini sikip atan über sporcu.
Kronik şampiyon.
tüm spor dallarında dünya rekortmeni. öyle bi tip işte amk.
Maçı hakemin bitirdiği bir " basketbol " maçında son saniye sayısını atmıştır.
insan değil motordur kendisi.
Onun olduğu sahnelerde "haay heey" gibisinden bir müzik çalardı. sahip olmadığı tek şey yürekti bu iticinin. şimdi bile bir çok kızın, orta direğimiz şabanımızın temiz aşkına tercih edeceği tiptir.