bugün

kız milleti deme dostum o senin salaklığın iki günde facede konustugun kıza seviyo seviyo diyosan.
kızın kendı kasarlıgıdır her sucu erkeklere atmamak lazım.
orospu çocuğunun önde gidenidir. yapılır mı lan bu bize?!
Ortada birşey olmadığı için terk eden kızdır ve muhtemelen doğru yapmıştır çünkü ortada birşey yokturdur.
karaktersiz kızdır.
kendini bir şeylerin yolunda olmadığına inandırırsa kız, çok zordur vazgeçirmek. Neden mükemmel bir ilişki bekliyorsun ki?
direk tamam olur gibi bişey denilmesi gerekir. üzülmek ya da şaşırmak bunları şımartır. direk hiçbirşey olmamış gibi davranacaksın.
ortaya birşeyler koysaydin kız terk etmezdi. Ha sen elinden geleni yapmışsındir baktın karşı tarafın elini taşın altına sokmaya niyeti yok, o zaman anla ki terk eder. Illa ki sevecek diye de birşey yok. Arkasından kaşar kevase yorumlarını başlatma. Demek istediğim şu sadece kızın suçu değil. Çuvaldız iğne olayı yani. Ilişki bu sonuçta iki kişilik.
1. sıkılan insan davranışıdır.
2. maymun iştahlı insan davranışıdır ne istediğini tam olarak bilmez.
3. hayatına başka birisi girmiştir.
4. tek gecelik insan türüdür. aslında o seni değil vücudunda ki organı sevmiştir.
(bkz: sen öyle san)
Yine.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan gereksiz bir kız türü.
sonucunda %50SiNE yakını pişman olacak yada olmuştur.
(bkz: hepsinin amk)
Ortada bir şey olmama durumu yoktur. Ortada karşı tarafın bilmemesi gereken bir durum vardır.
Sokrates i idama götürürlerken karısı seni suçsuz yere öldürecekler bir şey demeyecek misin demiş. Bizim sokrat durur mu yapıştırmış cevabı suçlu olsam daha mı iyi.

Kıssadan hisse yavşaklık onda kalsın.
kadınlar için her zaman bir sebep vardır, ilkesinin işleme konması.
Anlayamazsınız!
Her zaman ortada geçerli bir sebep vardır.
Sonra başkasıyla yeniden başladığınızda "ama ben sadece kızgındım tekrar barışacağımızı düşünüyordum, sen nasıl gidip başkasıyla..." diye söze başlayıp beddualar yağdıran gerikalıdan başkası değildir.
Sonra başkasıyla yeniden başladığınızda "ama ben sadece kızgındım tekrar barışacağımızı düşünüyordum, sen nasıl gidip başkasıyla..." diye söze başlayıp beddualar yağdıran gerikalıdan başkası değildir.
Sıkılmıştır ya da sıkıl-memistir.
Ortada birşey olmadığı için terkeden kızdır.
Başka birini bulmuştur veya sadece dikkatinizi çekmek istemiştir, Onunla ilgilenmenizi beklemektedir.
hamiledir.
yiğidin malı meydanda olur deyimini yaşatmanızı isteyen kızdır. ortada gerçekten birşey yoktur.
er kişinin iyi sikemediğini yüzüne vurmak istemeyen kızdır. iyi ve sağlam sikilen bir kız asla terk etmez.
ortada olmayan şeyin para olduğunu söyleyebilirim.