görsel

Twitter'daki 'Yeliz' isimli sosyal medya hesabıyla tanınan AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı AkitTV'de israil'e ambargo uygulanmasına yönelik protestolarını sürdüren kesim için 'alçak' dedi. Çamlı ayrıca, Orta Doğu'da bugün yaşananların ve ekonominin bu duruma gelmesinin suçlusunun CHP olduğunu söyledi.

https://www.odatv.com/gun...n-sorumlusu-chp-120038866
Artırıyorum ve Reis'in yaşlanmasının sebebi de cuhape'dir diyorum.
adam çok doğru söylüyor. bütün bu yaşananların sorumlusu chpdir. hatta özel olarak kılıçdaroğludur. mansur yavaş'ı aday gösterselerdi bugün bunların hiçbirini yaşamıyor olurduk.
Artırıyorum Elbette israil'in kurulmasının nedeni de CHP'dir, Abdülhamid'in tahttan hal edilmesi de hep CHP'nin işidir.. Hatta ve hatta Zenta Muharebesi'ni hep bu cehape zihniyeti yüzünden kaybettiğimiz gerçeğini Osmanlı vakanüvisleri yazmıştır ama cumhuriyet resmi tarihçiliği bu bilgileri tahrif edip sansürlemiştir..
akp'liler saf tabi. nerden bilsinler ki. cezai ehliyetleri bile yok.

fanatik arap ırkçısı akp'linin de dediği gibi:
görsel
işte böyler boş insanların konuştuğu ve yorum yaptığı ülkenin eknomisi de, dış politikası da, eğitim sistemi de derin bir krize girmektedir. ahmet çamlı kim yahu? Bölge dillerinden birini biliyor mu, bölgenin tarihini, sosyolojisini ya da diplomasisini biliyor mu? böyle hıyarların siyaset yaptığı ülkede doğal olarak beyin göçü de kaçınılmaz oluyor.