bugün

valla bungee jumping falan da yaptım da gene de herşeyin yeri ayrı..

seks kimisine göre herşey demek değildir, kimisi seks için yaşıyordur, bakış açıları herkesin farklı..

adrenalini tavan yaptıran bungee jumping gibi aktiviteler seksin önüne geçebilir adrenalin açısından.

ama daha zevkli midir derseniz bence asla.

seks dünyanın en çok konuşulan konusu çünkü dünyanın en zevkli aktivitesi.
Blues dinlemek.
özellikle "BBKing"
Ayrıca sevdiğin hatun kişisinin dudaklarının öpüldüğü an.
sevgiliyle yemek yapmak.
et yemek.
ismini hatirlayamadigim bir filmde "hayatınız boyunca yaşadığınız en iyi orgazm deneyimini binle çarpın eroin duygusunun yanından bile geçmez " diyordu.
Edit: Bu sözü duyunca kesinlikle eroini denemeden ölmeyeceğim demiştim. Film bitince tam tersi için kesinlik belirttim.
sevgili boynu opmek.
kupayı, saraçoğlunda kaldırmak.
türkiyenin 2014 dünya kupası sampıyonlugunu hayal etmek.
motorla hız..
didier drogba'nın akhisar belediyespor'a attığı golü izlemek.
sevgiliyle boğaz turu yapmak...
ağır bir yemeğin üstüne sigara yakmaktır.
12 saatlik otobüs yolculuğu sonunda sidiği pisuvarla birleştirmek. Hani böyle karnın neredeyse çatlayacakmış gibi olur, bi toplu iğne batsa bütün sidik etrafa yayılacaktır, o durumdasındır. Hele işime eylemini bitirdikten sonra olduğun yerde 1 saniye sallanırsın. ben bi işiyip geliyim.
çok sıkıştığın tuvalet gözlediğin bir anda.karşına çıkan wc ye dalıp. pisuvara dayanıp. ayyy anlatamıcam şimdi bile heyecanlandım....
her maçtan önce artık türk telekom arena da "fener ağlama" diye haykırmak. o müzik çıktığında oradaki 50.000 kişinin aynı anda kahkaha attığını duymak.

paha biçilemez.
Orgazmdan daha zevkli olan bırşey varsa o da hafta sonu õğleye kadar uyumaktır.
Paraşütle atlama , bungee jumping , bodybuilding daha zevkli olmasada orgazmla kafa kafayadirlar, ha bide plajda sixpacklere hatunlarin agzi acik bakmasinin verdigi haz.
anime izlemek.
sevgiliyle beraber kınalı ada'da bisiklet sürmek.
orgazm sigarası.
kuaförde saç yıkatıp kurulatma işlemi.
aseksüellerin uydurduğu aktivitelerdir.
yetmiş altı metreden yarasa metoduyla inmek.
göreceli aktiviteler. o değil de sizin cinsel geçmişinizi sikeyim demek geliyor içimden. harbiden demek istiyorum bunu... sizin yüzünüzden buraya yazılanları okudum ve hayatımdan 10 dakika çaldım. haram olsun!