bugün

tuvalete son anda yetişip fermuarı açmakla bünyenin boşalması..
sadece çeşitli cinsel problemleri bulunanların yapabileceği aktivitelerdir zira sağlıklı insanlar için en büyük zevk orgazmdır.
Kimilerine göre partneri orgazm etmek daha zevklidir.
anne veya babanın, yeni doğan bebeği kucağına alması, göğsüne yaslamasıdır.

edit; bu güzel duyguya eksi oy verenlerin, yeni doğan bebeklerini kucaklarına aldıklarında eksi verdikleri için pişman olacakları aktivitedir.
sizinle ilgili herhangi bir konuda sevdiğiniz insanların gurur duyması, sevinmesi. mezun olmanızın sevincinin ailenizin yüzünde okunuşu, bir sınavda elde ettiğiniz iyi bir sonucun herkesi sevince boğması, vs. orgazmı "yalnızca" bel altında arayan insanın benim için herhangi bir hayvandan farkı yoktur ki severim hayvanların neredeyse hepsini, sürüngenlerden tiksinmemi saymazsam.

dindar bir insan için de dini ibadetler bu kategoriye girer, ruhen yaşanılan şey çok başkadır.

öyledir işte, yeri gelir bekareti kızlık zarında arayan insanlara haklı veya haksız olarak söylemedik söz bırakmayın insanlar hayatın tek zevkini orgazmda bulur ve bu o kişinin hayatın neresinde durduğu ile ilgili biraz fikir edinmenizi sağlar. görmediğine inanmayan, duymadığına itibar etmeyen maddeci gençlik hayatın anlamını orgazmda buluyorsa yapacak bir şey yoktur, zira bu bakış açısıyla, çok doğrudur, bu bakış açısıyla..
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
sözlükteki bazı başlıkları okumak.
tuaf ama; (bkz: kitap okumak)
beratulanberat'nin tespitlerini okumak.*
çoğu kişi tarafından acayip karşılansa da , ihan et'in değimiyle bas gitar çalmak
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.