bugün

Güzel ve mantıklı bir iş olmuş.
sezarın hakkı sezara
Yapilmasi gerekendir. Dogu karadenizdeki butun yukun Trabzon' a binmesi avrupaya gidiyormuscasina fiyatlari ucuruyordu.
cehapelileri kudurtan bir diğer icraat.

(bkz: onlar konuşur ak parti yapar)
(bkz: ordu giresun havaalanı)
Kodu orgy olması gereken havaalanı. Ne yazık ki 3 harfle yetiniyor iata.
umarım trabzon fiyatlarını düşürür, mübarek sanki güney afrikaya uçururmuşçasına para istiyor.
Samsun'un fiyatlarını düşürmesini beklediğim umduğum çok istediğim havalimanı.
"orduda da hava alanı olmayıversin" diyenleri göstermiştir.
lan bu kafaya kalsaydı antalyada, izmirde falanda olmazdı. gerek yok lan 2-3 il gidiversin nedir yani? 90 sene oraya yol bile yapmayan tüm ülkeyi izmir ve çankaya dan ibaret gören zihniyetten ne beklenir ki?
Kırmızı maşrapa ile dosta korku düşmana güven veren havaalanıdır.
Objektif yaklaşımda bulunursanız gayet mantıklı olduğunu göreceksiniz kesinlikle. Ak Parti yaptı diye eleştirmeniz yersiz geliyor bana açıkçası. Çünkü AK Parti çağın gerektirdiği sorumlulukların hepsini yapmıştır verdiği sözleri tutmuştur. Geçmiş hükumetlerin yapamadıklarını yarım bıraktıklarını tamamlamıştır. Ordu Giresun hava limanı buna iyi bir örnektir. AK Parti çağın gerisinde kalmadı hiç bir zaman bu konuda.
yandaş mütaahitin cebine para pompalamak için yapılmış skinsonik bir şey,

kaç yolcu kapasitesi var ?

kaç yılda kendini amorti edecek ?

la bu akabe o kadar hayır severdi de n'oldu la çukurova havalimanı

haydarpaşa gebze tren hattının yandaş mütahiti bırakıp kaçmış la.
"oha amk seninki ne kadar büyükmüş" muhabbetlerinin çok yaşanacağı yer.
Gereksiz gibi yorumları saçma bulduğum hava limanı en başında Trabzon ve Samsun'a inip tekrardan yol parası vermek çok saçma geliyordu ki bunun önüne ak parti geçti. Avrupanın ilk deniz üstü hava limanı dünyanın 3 yada 4. deniz üstü hava limanından. Artvin ve Rize içinde aynısı geliyor. Hizmet değil kralı kralı
Gereksiz yol masraflarını önleyecek hava limanıdır. Deniz üstü olmasını da gayet hoş buldum zira karadeniz'in arazi yapısı uçakların iniş kalkışlarına izin vermiyordu bunun önüne geçildiğini görmüş olduk artık. Ak Parti yapıyor..
Karadenizin imkan vermeyen arazisi üzerine ak partide imkansızlıkta sınır tanımayan bir proje ile geldi halkın karşısında. Deniz üstüne hava limanı yaptılar hemde avrupa da ilk. gurur duyuyorum bu tür olaylarla.
deniz doldurularak yapılan ilk havalimanı olan Ordu Giresun Havalimanı’nda işler durma noktasında gelmiş. 22 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hizmete açılan havalimanının üst yapısı tamamlanamamış. Alt yapısı Cengiz inşaat üst yapısı ise Alga inşaat tarafından yapılan havalimanının açılması için seçim öncesi yapılan hummalı çalışmalar yerini karınca hızı ile yapılan çalışmaya bıraktı.

Alga inşaatın işleri yavaşlatmasının arkasındaki neden olarak 15 milyon TL’lik ödemeyi alamaması gösterildi. Ödemelerin gecikmesi üzerine işleri durma noktasına getiren Alga inşaatın, Alt Yapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün ödeme yapmaması üzerine bütün personeli Ordu –Giresun Havalimanı’ndan çektiği yaklaşık 10-15 kişilik bir ekip bırakarak havalimanı inşaatının tamamlanması için çalışmaları askıya aldığı kaydedildi.

Öte yandan alt yapı işini üstlenen Cengiz inşaat’a ek iş verildiği iddia edildi. Havalimanının çevresinde bulunan küçük göllerin doldurulması için 50 milyon TL’lik ek ödenek verildiği ve çalışmaların hemen başladığı kaydedildi.

kaynak.
©Airporthaber.com
harika bir hizmet. ordu ve giresunda oturan insanları samsun ve trabzona giden uzun yolculuktan kurtardı.
BOŞ BELEŞ, sırf para kazandırmak ve daha çok yemek için açılan havalanı. denize milyon dolarlar döküldü resmen. aklınıza edeyim sizin bana sorsaydınız yapmayın derdim.
giresun trabzon arası otobüsle gidiş saatini giresun istanbul arası uçakla gidiş saatine eşitlemiş havaalanı.
yurtdışı uçuşlarıNIN YAKINDA başlayacağı havaalanıdır.

http://www.hurriyet.com.t...or_ulastirma_yerelyonetim
kullanan yolcu sayısı 800 bini geçmiştir.

http://www.posta.com.tr/d...u-kullandi-haberi-1233355
2017’de A sınıfı seyahat acentelerine verilen uçak başı 6 bin dolarlık yakıt desteği kapsamına girmiş havaalanı.

http://www.milliyet.com.t...mani-nda-ekonomi-2376491/
(bkz: orgy)
harbiden çok sakat duruyor.

görsel
Geçenlerde ordu'ya gittiğimde uğradım. Güzel olmuş. Emeği geçenden allah razı olsun.