bugün

Gurur duydum beee tabii ki barındırmayacaklar barındırmayacağız!
teröristlerin anladığı dilden konuşmuşlar. helal olsun.
Bence domuz avı geniş bir alana yayılmalı ve namütenahi devam etmelidir.
karadenizde de doğudaki gibi yer edinmemesi gereken teröristlerdir. karadenizin de dağları çetindir burda da çok askerimiz şehit olabilir. önlemi erkenden alıp halkın da bu yöndeki isteğini geri çevirmemek silahlandırmak gerekir diye düşünüyorum. asker, halk elele bu itleri avlarlar.
Halk tarafından değil gölköy jandarmaya bağlı bir asker tarafından öldürülmüştür. Bir vatandaş tarafından ihbar edilmiştir. Olay yerinden bildiriyorum. Ayrıca teröristin başına 300 bin tl ödül koyulmuş.
iyi olmuş olaydır. sadece karadenizde değil hiç bir yerde barınamayacaksınız.
Gölköylülerin akp sayesinde mahvolan güvenlik bürokrasisine aldırmadan başlattıkları devrimci halk savaşından nasibini gebererek almış kürt teröristtir.

Akp madem cuntacı korkusuna operasyon yaptırmıyor, o zaman vahim silah ruhsatını esnetecek.
Geçtiğimiz günlerde Ordu Mesudiye ilçesinde 3 askerimizin şehit olduğu çatışmadan kaçan, başına 300 bin TL ödül konulan teröristtir. Karadeniz'in orman ve yaylaları saklanmaya çok elverişli olsa da halkı ile mücadele edebilmek öyle kolay değildir. PKK ile mücadelede tüm doğu ve güney doğu'da yaşayan vatandaşlarımız benzer hassasiyetleri gösterirse PKK barınacak yer bulamayacaktır. (bkz: Terör Nöbeti)
karadenizin asil ruhlu aslanlarına selam olsun, tarihe adınızı altın harflerle yazdırdınız ordu'nun pehlivanları!!!
Doğuyu batırdılar, karadenize kancayı taktı şimdi it sürüsü. Helal olsun helal.

(bkz: vurun kahpeye)
Bir samsunlu olarak gurur duydum. Vurun şerefsizlere, dağ taş dar gelsin.
Bu örneklerin artması için halk teşvik edilmeli vurana para ödülü verilmelidir.
Şimdi öldüren hapse mi girecek.
Böyle bir şeyle övünülmez diyen arkadaşlar olmuş, yanlış diyenler olmuş.

15 Temmuz'da bu ülkenin askeri (darbeciler dışında), polisi yok muydu milyonlarca kişi sokağa çıkış darbeye dur dedi?

iş fetönün teröristlerine gelince milletçe dur dedik engel olduk, ama pkknın piçlerine gelince, yanlış çok yanlış övünmeyelim hödöhödöhö...

gözünün önünde sokağa bomba döşenirken gücün varsa vuracaksın. sana zorla bişey yaptırılmaya çalışırlarsa gücün varsa direneceksin.

tanım: gurur duyulması gereken ve her bölgeye yayılmasını ümit ettiğim davranış.
Ordu'da kürt avı.

Eline sağlık ordu halkı dedirten eylem.
Ağır cezalık bir suç kapsamında herkes asker polis gibi yakalama yapabilir. Ayrıca eli keleşli teröristin vatandaş tarafından öldürülmesi gayet orantılıdır ve meşru müdafaa kapsamında değerlendirilir.