onuncu nesil yazarlardan biri olarak hak verdiğim durumdur. dikkat edin biraz daha nesildaşlarım. ayrıca şimdiden bana yalaka diyen arkadaşlara da cevabım : fak yu fak fak.
bunu bende bir onuncu nesil yazar olarak destekliyorum. sözlükler(inci hariç) genel kültür ve dostlukların yeridir aslında, ama burada son zamanlarda sol frame'de sürekli belden aşağı başlıklar ve hep cinsellik. geyik muhabbet de olur illa ki ama bu kadar da olmaz. format diye bir şey var ya hani bildin mi?
çok haklı:

onuncu nesil olmama rağmen başından sonuna kadar katılmadığım......

yok yok!!

katıldığım olcaktı o...

dur bi kafam karıştı.

onuncu nesil olmama rağmen...

sonrasına kadar kapıldığın önermedir.

gördüğünüz gibi onuncu nesilim ve yazamıyorum.
''ne yazayım abime?''
Selam yazabiliyorum.
Adam hakki beyler dagalin . Gereksiz basliklar ve gereksiz tanimlamalar yapan bir onuncu nesil. Bunu onuncu nesil olarak diyorum
(bkz: ilk entry haric butun entryleri onuncu nesillerin girmesi)
Simdiye kadar Her yazar alımı yapıldığında, onuncu nesle yüklenildiği gibi yüklenilip yüklenilmediğini merak ettiğim durum. Bende sürekli sol frame de bütün onuncu nesli hedef alan başlıkları görmekten sıkıldım mesela. nedir bu küçümseme durumu sürekli ergensiniz havaları. Gören de önceki nesillerin tümünü en elit seviyede meslek ve yaşam standardına sahip insanlar sanır.
(bkz: onuncu nesil yazarlara mektubumdur)
doğru önerme. okuyoruz... neyin ne olduğunu öğrenmek için kafadan yazmak yerine okuyoruz saatlerce.
(bkz: yav he he)
haklı ve doğru önermedir. zaman bozuldu, alem göt oldu.

(bkz: bir beşinci nesil olarak söylüyorum)
katildigim onermedir. ama birkac saat gibi bir surede, bakin altini ciziyorum birkac saat, caylakliktan yazarliga gecis yapan bir insanin ne kadar iyi yazmasi beklenebilir ki, sevgili ust nesiller? caylakligin amaci nedir? sozluk moderasyonlarinin basvuranlara eziyet cektirmekten zevk alan manyaklar olmasi mi, bence hayir. yazarliktan bile onemli bir asamadir bence caylaklik. sizin sozluk dunyasini ogrenmenizi saglayan bir nimettir, ki gelisiminizi fark edince siz de hoslanirsiniz bu surecten. ee, caylaklik olmayinca, moderasyon bile kendi formatina malum birtakim nedenlerden dolayi uymayinca, bu onuncu nesiller ne yapabilir ki yani? tek care, tecrubeli yazarlarin basliklarini okuyarak onlara oykunmek olabilir, ama ben sozlukte yazdigim su birkac ay boyu birkac kisi haric sekizinci nesillerden evvelini gormedim. onun icin her seyde karsi tarafi suclamak yerine kosullara, hatta biraz da kendimize bakilmali.
yav he he.
"senin annene ve bacına böyle deseler hoşuna gider mi" diyerek cevap verdiğim önerme.
(bkz: sen ne diyorsun lan değişik) aha yazdım bile.
'nın nedeni diğer kıdemli neslin artık yaşlanmış menopoz nesline uygun olarak biz onuncu nesilleri ezme yavşaklığını gaye edinmeleri.
genelleme yapmak belki doğru olmayacaktır. akabinde eski yazarlarında eğitici, öğretici başlıkları sol framede hortlatmalarıyla birlikte engin ufuklara ışık tutmalı yeni nesil yazarlara elzem olmalıdır. dil bilgisi, edebiyat anlam, daha az düşünüp daha fazla yazıp, düşünmeden yazmanın sonradan düşünmeye mahkum edeceğini öğrenmeye bin veya daha sonra ki entry'lerinde bila istisna anlayabileceğinden mütevellit oluşan badireli bir o kadar da üzücü durum.
var öyle bir gerçek.
bir onuncu nesil yazar olarak katıldığım önermedir. Sözlüğün formatından bile haberi olmayanlar yazar olmuşlardır.