bugün

sevgili onuncu nesil yazar arkadaşım

nasılsın iyimisin iyi olmanı cenabı haktan dilerim beni soracak olursan hamd olsun canım sağdır ( klasik türk mektubu başlangıcı yapayım ki anlasınlar)

sözlüğe ilk geldiğiniz günü hatırlıyorum.
nasıl da kıpır kıpır heyecan dolu idealist tiniz.ilk entry larınızı çekingen acemi ürkek dolduruşlarınız dün gibi aklımda.
ben dahil tüm yazar arkadaşlarım biraz da tebessümle okuduk o entry ları,
onuncu nesil yazar arkadaşlarımızdan çok umutluyduk. sözlüğe yeni bir kan yeni yoldaşlar geldi sanıyorduk.

hani utanmasak kulağınıza ezan okuyup, 3 kere nick inizi fısıldayacaktık.
kurban kesmek isteyen arkadaşlarımıza kırmadan bunun pek de yerinde olmadığını anlatışımızı görseydin; sen de hak verirdin bize.

lakin günler geçtikçe değişmeye başladın. o ilk günün ürkek sevimli yazarlarının içlerinden alien ler çıkmaya başladı.
yobazca, şakirtçe, trollce entry kapladı sol yanımızı.
her yazılan entry lara toplu saldırmalar, her entry ı sabote etmeler.
küçük sevimli köpek yavrusu büyüdü saldırmaya, ısırmaya başladı.

böyle değildiniz.
sevimliydiniz.
aydın, çağdaştınız,

lanet olsun o güne.

mektubuma son verirken hasretle her iki gözlerinizden öper, mahsus selamlarımı iletirim. acele cevap beklerim.
(bkz: hele sen dur che ortalık zaten karışık)
suç sizde değil sevgili onuncu nesil yazarları sizi 5 dakika içerisinde yazarlığa kabul eden zall ve ekibinin. siz kapıyı açık görünce geliyorsunuz, kapıyı açık tutanlar utansın. evet.
bu yaz sünnetinizi olun oğlum. seneye gülerler bak.
onuncu nesil birisi olarak, okuduğum ve cevap vermek istediğim mektuptur. dikkate alınacak birisi tarafından yazılmış olursa, cevap yerine , o mektup dürülerek münasip bir yerine, montelenmek suretiyle cevaplanmış olunurdu. gel gör ki, cevap yazmaya değmeyecek birisi yazmışsa, varın nasıl bir muamelenin o nu beklediğini siz hesaplayın. saygılarımla. onuncu nesil bir yazar.
onuncu nesilleri saçma sapan bir genellemeye dahil etmiş mektup. son derece gereksiz.
mektubumu bir şiir le süslemeyi unutmuşum ilgili mektuba ek tir.

ey onuncu, onuncu,
kaldın mı yine sonuncu?
60 gün tutsan da orucu,
pazara çıktı donunun ucu.
(bkz: sil o enrty i canısı)
(bkz: sağol ya)
che -k git bebeğim buralardan chek git..
Cevap için (bkz: onuncu nesil in olmamış olması)

sürekli aynı mektup geliyor biz de sürekli aynı şeyleri yazmayalım. Onuncu nesil tekrarı sevmez ihtiyar.

Yoruldun sen hadi dinlen biraz. Çocuklar su getirin.
ernesto che;

buralar hep aynı, köyde sen gittiğinden beri pek bir olay olmadı. yalnız hasan emmi'nin ineği sizlere ömür. birde mahmut dayı, eşi hatce nineyi vurup öldürdü. gelecek ay hapisten çıkıp senin yanına gelicek (izdivaç programına katılmak için). bir kaç ay misafir edersin artık. sen de fırsat bulursan köye uğra.

köydeki herkesin selamı var. sağlıcakla kal.

Kocakaymaz köyü muhtarı aladeen.
görülmüştür.