bugün

evet efendim...

yani uzun süredir suskunluğum mevcut ama bıktım artık arkadaşlar o suskunluğu da bozucam artık. ilerleyen satırlarda ağzımı da bozabilirim kimse üstüne alınmasın. şuraya gelişimin sebebi dinoloğumun bunları içimde tutarsam kendime zarar vereceğimi söylediğinden mütevellitdir. bu çünkü afedersiniz yaşları 13-14 seviyesini geçmeyen, henüz ergencilikten çıkamamış fakat her başlıkta yırtık dondan fırlayan pipi gibi her başlığa pisleyerek sözlüğün şerefini iki paralık eden, yüzlerindeki sivilcelerden bile utanmayıp her başlıkta sakatlar gibi egege egege diye zırvalayan tiplerin benim başlıklarıma yazmamasının net bir dille altının çizilmesidir.

herkes haddini bilsin önce. haa ben bile gidipte 1. nesillerin başlıklarına yazmıyorsam herhangi sahtekar suratlı liseli ergenler benim başlığıma yazmayacak işte o kadar. kalkıp bana şimdi laf yetiştirmesin kimse o dili koparıverir başka bişilere monte ederim.

uzun süredir giremeyişimin sebebi evcil goldinimin rahatsız olması. onu da izmir e götürdük havası iyi geldi. döndüm geri.
düşünce ve ifade özgürlüğüne engeldir.
görsel
1. tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek/#7967915
2. saat 9 u 5 geçe siren sesiyle rahatsız edilmek/#7370292
3. bakire olmayan kızın tuttuğu oruç/#12399952
4. akşam ezanından sonra sokakta erkeksiz gezen kadın/#7000889
5. namaz kılmayan başı açık kadınla evlenen erkek/#7512015
6. oy kabininde mastürbasyon yapan kız/#12066156
7. kız kardeşin külodunda başka erkek spermi görmek/#15953992
8. okullara erdoğan büstü koyulması gerekliliği/#6666354
9. üniversiteli kızların yüzde 95 i bakire değildir/#10764578
10. vapurda kuran okuyan gence memesini gösteren kız/#7976579

Adlı entryleri bulunan bu ne perhiz ne lahana turşusu dedirten aslında sözlüğün içine böyle şahısların ettiği gerçeğinin farkında bulunmayan arkadaşın serzenişi. Ayrıca bu serzenişi yapan arkadaşın şöylede konuları vardır.

1. aşık olunan bayanın anal yaptığını öğrenmek
2. sözlük yazarı bayana katakulli yapıp msn de soymak
3. bakire olmayan kızın verdiği oy geçersiz olmalıdır
4. bekareti alınmış eski manitanın evlendiğini görmek
5. annenin internette kaşarlık yaptığını anlamak
(bkz: eşekler adam olur onuncu nesil adam olmaz)

üstattan beklenen harekettir. helal olsun reyiz. evet.
olm herkesi aynı kefeye koyma. sepetteki 1 elma çürük diye hepsini atacak mısın. hadi sözlük büyük bir tarla olsun büyük tarlada 100 tane 10.nesil ağacı olsun 2-3 ağaç kurtlandı bütün ağaçları sökecek misin.
seni besleyen bezelyenin fosforuna sokayım, zaten sen başlık aç da biz entry yazalım diye bakıyorduk.. hıaamına büle işin.
(bkz: gadolinyum) isimli yazar araştırmacı kişiligiyle yetei cevabi vermistir.
Bir arkadaşa bakıp çıkacaktım.
(bkz: donuz butonu nerede oluyo)
not:10. nesil değilim
1. nesille 10. nesili ayıran özelliğin sadece sanal bir ibare olduğunu kavrayamamış, 6. nesil saçmalamasıdır, ulan amk sözlük formatında şu siktiğimin 10. nesil 1. nesil ibaresi olmasaydı, ne olacaktı peki ? sen 2013 üyeleri gelip yazmasın mı diyecektin, 1.nesil 10.nesil (nesil kelimesi burada kıdeme tekamül ediyor sözde) alakası var mı?

ben 4. nesilin, ne boktan konu açıp formatı siktiğini ve konunun silindiğini gördüm. "bu konuda müzik paylaşımı yapalım diye başlık açtı mk" ben 10. nesilim daha öyle bir başlığım yok, şimdi diyeceklerki istasnayi bir durum falan ya bırakın bu işleri, arada sanaldan da salan bir ibare sadece "nesil" kelimesi orda yazmasa kimin ne bok olduğunu bilemeyeceksiniz.

insanların kelime bilgisi, stili, daha milyarlarca çok özelliği "nesil" ibaresi altında ezilmemeli. zekayı ölçen insanların eliyle verdiği bir diploma gibi mk, kime göre zeki neye göre zeki, ben 2 üniversite bitirmiş adamında mallandığını gördüm halada görüyorum. ne nesil farkı ile olur bu işler ne okumak ile, her şey bireysel o yüzden sınıflandıramayız kişiye göre davranmak esastır, adam 10. nesildir ama senin sözlüğe kattığının 4 katını katar belki.
Onuncu nesle sıcak bakmayan yazar söylemi.
Ben bu olaya hiç girmedim ama şunu da söylemeden edemeyeceğim benim işim gücüm yok senin kaçıncı nesil olduğunu hatırlayacağım ayrıca emin olmak için sayfana falan bakacağım sonra dönüp entry gireceğim.
Ya bi git allasen.
Edit: Tabi ki onuncu nesilim.
şu anda meydan okuduğum anlamsız çıkış. ayrıca yazar benim başlığım derken sözlükten arsa mı almıştır, ona mı sahip çıkmaya çalışır anlayamamaktayım.
tamam yazmam.
edit: bu arada liseli değilim. *
haklı bir istektir. kaliteyi düşürmesinler. evet.
entri yerine kafalari girse? hadi hadi cevap ver! entrimi kafami? bak iyi gunumdeyim kafa yerine komplede girilebilirdi!
haklı istektir. evet.
sen hep buradaydın sözlüğü üstüne yaptılar galiba.
(bkz: emriniz olur efendim)
"Onuncu nesil yazarlar başlığıma entry girmesin" diyerek onları başına toplamaya çalışıp, konusunda entry bolluğu yaratmak için ucuz bir oyun oynayan şahsiyetin anlamsız söylemleri.
(bkz: oha rsmn ezdi ss)
girsinler ve gördükleri her yere de attırsınlardır. onlar yeğenlerimizdir. attırın ülen, bakmayın siz onlara.
evet kardeşim ben cahil cühela ergen tipli insanları başlığımda görmek istemiyorum. vallahi bıktırdınız kapattırcaksınız sözlüğü bana gece vakti aq.
bir emir cümlesidir. evet.
Napalim be, he ole diyosun, e ben gidiyorum o zaman.