bugün

tipik pkk'lı bdp'li söylemleri.

onlar ' kürdüz ölene kadar ' deyince etnik kökenine sahip çıkıyor ben ' ne mutlu türküm diyene ' deyince bölücü.

hepsine sorsak güya halkların kardeşliği isterler. siz ne ara inlerinizden indiniz de kardeşliği öğrendiniz?

neden bunca milletin içinde bir sizin gareziniz var bu memlekete?

sen ki o başka bir devlet gibi söylediğin tc'ni karakoluna koşmadın mı başın sıkışınca, hastanesine gitmedin mi hastalanınca? tc'nin imamı okumadı mı ezanını...

siz o dağlarda benim askerime kurşun yerine çiçek mi attınız da biz yanlış gördük?

siz kimsiniz ya necisiniz? türkiye bura türklerin diyarı. ya kabullenir susarsınız ya da defolur gidersiniz hiç bir yarar sağlamadığınız bu ülkeden.
Fasizmi destekleyen bir zügürtün yaklasımıdır. Fakir edebiyati yapar kendince. Yazıktır ona atalarına kendine ülkesine yaraşmaz.
kürtler hiç bir zaman olmadığı kadar şu zamanda aşırı derecede pohpohlanmışlardır bu ülkede herkes eşittir fakat bu milletin damarına basarsanız sizi ne bdp ne akp nede başka bir millet kurtaramaz elimizden 1980 darbesinde herkes sanıyordu ki şu mahalle bizim şu semt bizim bizim borumuz öter darbeden sonra o ağalar reisler yoldaşlar anaların amlarına geri kaçtılar herkes akıllı olmalı yoksa sonunuz kötü olur.
--spoiler--
onlar ' kürdüz ölene kadar ' deyince etnik kökenine sahip çıkıyor ben ' ne mutlu türküm diyene ' deyince bölücü.
--spoiler--

dibine kadar katıldığın tespittir. faşistlikle alakası yok!