bugün

bursa vosvos karnavalını düzenleyen, yalan reklamda çığır açmış konser organizasyon firması.

megadeth'i, shantel'i hatta faithless'ı falan getireceklerini iddia etmişler; festival sayfasında da bunu utanmadan, arlanmadan yayınlamışlardır.

megadeth sitesinde böyle bir teklif dahi almadıklarını ve kendi isimleriyle yayın yapılmasına çok bozulduklarını belirtmiştir.

yaptıkları yalan dolan içerisinde "bursa" isminin geçmesine ve "bursa" isminin uluslararası arenada "dolandırıcılıkla" aynı karede geçmesine ben bizzat kendim ekstra olarak bozulmuşumdur.

görünürde sadece ve güzel ancak kullanımda rezil gibi olan tek sayfalık webden beleş inme flaş templeytli web sayfalarına şurdan ulaşabilirsiniz; http://www.onaltiproject.com/

pirinçhan üst kat no.23 şehreküstü/bursa gibi bir adresleri vardır, kontrol etmek ve adi misiniz lan diye sormak için yanıp tutuşmaktayımdır.

ayrıca 0 224 225 19 52 no.lu telefonlarıyla kendileriyle iletişime geçilebilir, 0224 225 19 26 numaraya da fax çekebilirsiniz.

ben; bizim eve megadeth geliyo biletler 15 lira diye bir fax çektim mesela cevabını merakla bekliyorum.
bursa vosvos karnavali adlı organizasyonun içine eden, organizatör adını haketmeyen güdük kuruluştur. büyük bir ihtimalle adını lekeledikleri burvosder'e bu organizasyon(suzluk) nedeniyle yüklü bir tazminat ödeyip yakın zamanda batacaktır...