bugün

akpnin ayıbıdır.

tabi bunu eleştirecek adamlar da üniversitede türbana karşı çıkanlar olamaz.

samimi olun.

ikiniz de aynısınız.
türbanlılar spor yaptı veya izleyeci oldumu sanki, suudi imam geçen sene fetva vermişti, beden eğitimi dersi kızlara yasak bekaretleri bozulur namusları kirlenir diye.
avrupa da ve diğer yabancı ülkelerde türbanlı veya çarşaflı kimselerden korkulduğundan ioc delegelerinden oy kaybetmemek için yapılan eylemdir. Nedense oralarda müslümanlığı sürekli terör eylemleri düzenleyen, durmadan allahu ekber diye kafa kesen bir inanış olarak göyorlar, neden acaba (!).
beniim türbanlı kardeşimiii reklam filminde oynatmadılaar.
mevcut yönetimin ne kadar din istismarcısı olduğunu gözler önüne seriyor.

ülkesinde oy toplamak için dine sarılıp, dünyaya kendisinin tabiriyle çapulcular ile tanıtan zihniyetten başka bir şey beklemek hata olurdu.

kızım başörtülü olduğu için abd'de okumak zorunda kaldı masalından sonra samimiyetsizliğini kanıtlayan bir durum olmuştur.

bunların tabiri caiz değil ama "allah'ı para" olduğundan bu gerçeği tüm vatandaşlarımızın görmesi gerek. eğer ki ülkemizde kendi tabiriyle çapulcu ya da sol kesim oyu fazla olsaydı bunlar türban tü kaka tü pis diyecek hatta gerekirse yasaklamalara giderlerdi.

yazıklar olsun türkiyem.. gurur duy.. bunlar senin eserin.
hem ağlarım hem giderim ayaklarıdır.
türk halkını türbanlı, türbansız diye ayıran zihniyetten çıkma iki yüzlülüğün kanıtıdır.
olimpiyatlara aday oluyorsanız avrupalı görünmeniz gerekir fikrini yadırgatmayacak derecede steril bir tanıtım filmi hazırlandığı için yoktur.
aldatmaca videodur. sanırsın miami anasını satayım. burası istanbul yok öyle kızlı erkekli özgür gençler falan. abazan erkekler başörtülü kızlar var.
türbanlıyı bırak sporcu bile yok amk.
(bkz: olimpiyat filminde hiç kürt olmaması)
tanıtım filminde kaykay kayan, sanat yapan, koşturan insanlar bulunmaktadır. ben sanat yapan türbanlı bilmiyorum etrafta. spor yapan falan. varsa söyleyin özür dileyeyim koyayım videoya da türbanlı bacımızı.

biz yaptık ya videoyu ondan diyorum, sanki biz yaptık tanıtım filmini bize ne amk.
takıyyeci orospu çocuklarının sesini kesmesi gereken hadise. bu arada yılmaz özdil arkadaşı tebrik ediyorum.
sağlam döşemiş.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24662496.asp
taken, argo, the international gibi hollywood filmlerinde istanbul'da sık sık türbanlılar, çarşaflı kadınlar gösterildiğinde "bizi iran gibi göstermişler, rezil olduk, tüh" diyenlerin bugün bu klibi görünce "ehuhe akp türbanlı göstermemiş" diye geyik yapmalarına sebebiyet veren olaydır.

yılmaz özdil'in çocuklaşmasına ve yazarlık tarihinin en aptalca köşeyazılarından birini yazmasına da sebebiyet vermiştir.
Yalandir. Bir cift turbanli konu$uyordu kendi arasinda. Kim demi$ yok? Hem olmadi diyelim bundan malzeme cikarmak da ne anlama geliyor? Ba$i aciklarin dunyasi mi dunya? Pice bak ya.
bu işte cidden niyetliyseniz izlendiğinde "burası acaba hangi arap ülkesi" diye düşündürtecek bir film çekmemekten doğal ne olabilir, bütün orta doğu ve kuzey afrikanın hali ortada.
"yılmaz özdil döşemiş gene" diyenler; bugün gösterilen "asıl" tanıtım filmleriyle yerin dibine girmilerdir.
benim türbanlı bacılarımı olimpiyat filmine bile koymayan zihniyetin yaptığı ayıptır.başrolü geçtik figuran olarak bile türbanlı bacılarımız yoktu.Cehape zihniyetin tezahürüdür.Ayıptır.