bugün

doğru olabilecek bir önerme. Fakat formatın icine nasıl sicilir dersi vermiş entryi yazan arkadas.
yanlış önerme.

şener şen'in keli olamaz.
şener şen'e yapılmış hakarettir.

--spoiler--
olgun şimşek hangisiydi lan?.
--spoiler--
yanlış önermedir.

olgun şimşek'in çok usta oyuncu olması doğrudur, ancak bu ülkenin nasıl mesela başka bir kemal sunal'ı , sadri alışık'ı olmayacaksa şener şen'i de olmayacaktır, onlar da bu ülkenin yeni şu'su yeni bu'su olmamışlardı, kendi isimleri ile marka oldular.

dilerim olgun şimşek de bu ülkenin bitane olgun şimşek'i olarak anılabilir bir gün.
bu önermeyi yapmak için olgun şimşek in en az bir 30 yıllık sanat hayatına ihtiyacı var. öyle bir kaç dizide rol almakla şener şen olunmuyor.

sözlükte yeğeni falan mı var olgun şimşek in, nereden çıktı şimdi bu önerme?
asıl meseledir. birisin yerine koyulabildiği anda bitmiştir olay. o sadece olgun şimşek olur.
şener şen neden büyüktür çünkü hem dramı hem komediyi hakkıyla oynar. olgun şimşek de bunu yapabildğine göre eğer doğru projelerde yer alırsa o yaşa geldiğinde üstad olarak anılır şener usta gibi.
haluk bilginer sonrasında mümkün olabilir. lakin şener şen, kemal sunal, adile naşit ve bir çoklarının yeri asla doldurulamaz.
geçen gün şener şen'in oynadığı bir eski filmi izliyordum ve kelimelerin sansürlendiğini görünce sinirlendim "ulan çoluğumuz çocuğumuz izleyemeyecek bu filmleri!" diye içerlendim.

sonra dikkat ettim ki, o filmi en az 15 kez daha izlemiştim ve hâlâ gülüyordum...

o halde şöyle bir soru çıkıyor; türk sinema tarihinde * seyirci rekoru kıran film recep ivedik'i 15 kez izleyin gülebilecek misiniz... hoş, iki, hatta üç kez gidenleri biliyorum ama neyse...

o yüzden; şener şen türk sinemasının efsanelerinden biridir. en büyük efsanesi diyemem çünkü diğerlerine saygım var ama olgun şimşek kusura bakmayın ama şener şen olamaz, abartının amına koymayın lütfen çok rica ediyorum.
herkes yerinde güzel. olgun şimşek ne kadar iyi olursa olsun, şener şen olamayacaktır ya da olmamalıdır.
bir sanatçının başarılı olmasının ölçütü, başka bir sanatçıyla kıyaslanmak değildir.

olgun şimşek, yalan dünya dizisinde yakaladığı başarılı tipleme ve oyunuyla, komedi dünyasında farklı bir yer kazanmıştır.
her rolün adamı olarak bilinen büyük sanatçıların son temsilcisidir.. münir özkul şener şen uğur yücel den sonra türkiyenin ihtiyacı büyük sanatçı ve duayen olma kapisitesinde olan sanatçıdır.
olgun şimşek turkish şarlo dur. inanmayan reklamında sesi kısıp izlesin.
(bkz: oooooştt küpppek)
insanı götü ile güldüren iddiadır. olgun şimşek kim la?
çok başarılıdır ama şener şenidir diyebilmek için biraz vakti var sanırım.
şener şen candır olgun şimşek c bile değildir.
(bkz: en azından benim için)
(bkz: üflediler söndüm)
ters açıdan katılmadığım fikir.

şener şen'in ta 60'lı yaşlarda girdiği reklam -biiip-ine bu yaşında girdiğine göre, o yolda yazık ki kendisi daha hızlı ve daha tedbirsiz gitmektedir.
şener şen kalitesindedir diyebilmek için illa saçlarının ağarıp yüzünün buruşması gerekiyor galiba. çünkü illa o zaman usta aktör olmuş oluyor ülkemizde. bana göre mükemmel bir oyuncudur.
olgun şimşek de çok başarılıdır hiç şüphesiz ancak, üstadla kıyaslanması için onun yaşına gelmesi filan gibi düşünceleri yanlış bulmaktayım zira; üstadımız genç yaşındayken de şu an bulunduğu yerdeydi.

(bkz: vecihi)
(bkz: lütfü)
(bkz: badi ekrem) vs. vs.
doğru projelerde yer alması kaydıyla olabilecek iddia.
bir tarafta eşkiyalar neşeli günler hababamlar var diğer tarafta yalan dünya mükremin var.