bugün

http://www.milliyet.com.t....2010/1267994/default.htm ahanda buradan görürsünüz.

Kuvvetle kolpa olduğunu düşündüğüm, benim bile beşiktaşa böyle bir kazık atılmasını istemediğimdir.
yıldırım demirören böyle bir hata yaparsa, avrupa'da mevkiisindeki en iyi oyuncu olan alex de souza'yı transfer etse bile kendini kurtaramaz.
yok artık lebron james.bunlar bir takım uydurmalardır.oldu olacak umut bulutu da alalım golsüzlükten kırılalım.
şu ana kadarki transferlerden sonra

(bkz: bir çuval inciri berbat etmek)
(bkz: yaran zaytung haberleri)
(bkz: guiza yı alana 12 bin m2 lik arsa bedava)
beşiktaşın arazisi genişler. doğru bir yatırımdır.
sonra ülkesine geri yollarsınız.
tıpkı hediyesi için alınan süpriz yumurtalar gibi.
not:fenerliyim.
internet haberciliğinin en büyük troll'ü milliyet.com.tr
(bkz: ağzından yel alsın)
(bkz: allah göstermesin)
yapacak haber bulamamanın sonuçları.
taraftarı mahveden transfer olacaktır.
buradan tüm yetkililere sesleniyorum. transferin olması durumunda çocuğumu aşağıya atarım. hey size diyorum.
bir galatasaraylı olarak destekleyeceğim transferdir. bizim cimboma uğramasın da, türkiye'de ki bütün kulüplere transfer olsun efenim, özellikle beşiktaş'a.
ertesi gün genç fenerbahçeliler sokaklarda kutlamalar düzenliyor diye gazete manşetlerinin görüleceği, aslı var mı bilmem ama iddialı bi haber.
bjk'nin belki de şampiyon olmasını bile sağlar bu transfer ama ne bjk bu transferin maliyetini karşılayabilecek güce sahip ne de fenerbahçe bu adamı türkiye'de başka bir kulübe satacak kadar enayi değil.
(bkz: bjknin guizayı alması)
mehmet çiftçi ne kullanıyorsa istiyorum onu dedirten haber. yok böyle bir kafa modeli çünkü, bayağı sağlam bir şey olsa gerek aldığı.
güiza'yı 30 bin kişiden daha fazlasının karşılamasıyla sonuçlanır. hem böylelikle her fenerbahçe maçında kafadan 1-0 yenik başlanmaktan kurtulunur. zamanında biz tümer metin'i almıştık misal, ondan beri neredeyse tüm bjk maçlarını kazandık aga.
çarşı dan geliyor;
(bkz: yeter demirören yeter)
bombacı mülaim geliyor! gutiyle q7'yi saklayın sonra kaçın!
çarşı grubu isyan eder heralde.