bugün

tüm internet haber sitelerine düşmüş yaran haberdir.
http://www.hurriyet.com.t...tbol/15392824.asp?gid=373
http://www.sporx.com/futb...0/?takim=107&ref=akm1
(bkz: beyin bedava)
(bkz: Pazarlama taktikleri)
bir fenerbahçe taraftarının guiza'dan kurtulmak için elini cebine atması haberidir. bu fenerlilerin hepsinde para var hocu *
arazi 50 bin lira ediyomuş güizaya çok bile.
arsayı alıp guizayı oraya gömücen.
(bkz: satıyoruuum saattım) *
(bkz: yalanın afillisi)
takımda kalması için 15 bin m2 bağlık alan + 75 futbol topu.
(bkz: faruk ünver)
--alıntı--
öğretmen faruk ünver, gediz ilçe merkezine 2 kilometre uzaklıktaki ilıca kaplıcaları'nda kendisine ait 12 bin metrekarelik arsayı, güiza'nın gideceği takıma hibe edeceğini anlatarak, şöyle konuştu: "iki sezondur bizlere saç baş yolduran ve gol atamama rekorları kıran daniel güiza'yı bonservisiyle alacak takıma, kaplıca bölgesindeki 12 bin metrekarelik arsamı hibe edeceğim. bunu, güiza'dan kurtulmamız şerefine vereceğim. sadece hoşuma gitmeyen bir takım var, oraya giderse arsamı vermem. o takımın adı da bende saklı kalsın. fenerbahçemizin güiza'dan kurtulmasını canıgönülden istiyoruz. takımımıza canımız ve malımız feda olsun."
--alıntı--
guiza'yı hangi takım alırsa alsın "hah işte hoşuma gitmeyen takım buydu, vermem arsamı" demeyi garantileyen uyanık öğretmenin reklamsı vaadi.
sanırım 12000 m2 lik arsa imarlı değildir belkide bataklık olmuş tarladır.
(bkz: ünlü olmak istiyorum diyen 1000000 kişi bulabilirim)

diyorum amk, facebook falan çok ters etki yarattı bizim millette.

(bkz: kafanı sikem bey amca)
haberin komikliği bir tarafa, adam o küçücük aklıyla uyanıklık yapmaya çalışıyor, sevmediği bir takım varmış oraya giderse arsasını vermeyecekmiş. o takım hangisi? o takımın hangisi olacağına kapısına dayandıklarında beyefendi karar verecek.
kendisine kesinlikle hak verdiğim kişidir.

(bkz: evlat olsa sevilmez)
kimler geldi kimler geçti, kimler geldi sorma sakın kimler geçti, hiçbirisi hasretini gidermedi, en güzeli senin kadar sevilmedi.

edit: (bkz: bana her şey seni hatırlatıyor)