bugün

Genelde bluevelve'in entrylerinde gerçekleşen hadise.

Hiç denememişler için: (#6505175)
çok iddialıyım, bu entrynin üzerine tanımam. adam resmen beyninizi sikiyor aga. bugün sizin için önemliyse, kritik bi işiniz varsa, ne bileyim kız arkadaşınızı ilk kez eve getiriyorsanız falan sakın okumayın günahınıza girmek istemem. geliyooooooor:

(#11719968)

kardeş ne diyon sen?
(#11719968)

budur..

kısa devre yaptı kalbim amk.
antikaw militarist entryleriydi bir zamanlar. sonra baktım çok uğraşıyorum, bıraktım. notlarım falan yükseldi, ailemle ilişkilerim düzeldi. iyi ki varsın dove. *
(#18774857)

oldukça iddialı.
bu konuda oldukça iddialı bir entry. ilk üçü zorlar yeminle.

(#19015354)

vay arkadaş o nasıl bir yalın anlatımdır öyle.
(#6494167)

bu seferkini rahatlıkla okuyabilirsiniz arkadaşlar, o kadar da soluk kesmiyor.
başlık,

türk erkeğinin beğendiği kız tipi

(#19508889)

arkadaşımız burada birşeyler anlatmaya çalışılmış ama ney? kayseriyle ilgili bir sıkıntı var orası kesin de acaba sıkıntı ney? kafam çok karışık beyler.

--spoiler--

Kayseri ye gide gele öğrendiğim bir deyimi uyarlamak gerek

" evlenirken mi, sevişirken mi?"
Türk erkeğimsiler değişir fikirleri alıeken belli.

--spoiler--
(#20232604)

--spoiler--

recep özcan febelidir o ayrı konu. para teklifi var mı? cezalarla ilgili talep var. yok koca tahkim bir kişii

--spoiler--
kesinlik budur. sıralamayı bilmem ama gönüllerin birinciliğini garantilemiştir. (#11719968)
başarılı bir örneği için; (#20380182)

--spoiler--

uykusuzluk bünyede alışkanlık oldu ise kötü göz altları şiş kilo verme yahut alma baş ağrısı uykusuzluktan kurtulup normale dönmek bünye kaldırmaz.

--spoiler--
şahane bir örneği için: (#23755904)

elektrik başlığındaki entry:

--spoiler--

bazı makineler elektirik ile çalışırlardır. kendi makinedir.

--spoiler--
(#24996100)

edit: okurken "acaba bu değerli kardeşim ne demek istiyor yahu" dememize vesile olan, sıra dışı entrylerdir. ambale oldu beynim amk hahahaa.
teravih namazini 4.5 dakikada kaldırarak büyük bir başarıya imza atan ve malatyanın gururu olan malatya merkez camisi imamı serafettin kuzu ödüle doymuyor. kuzuya bir ödülden diyanet işleri baskanligindan geldi.
(#16290582)
ideolojiyi açıklamaya çalışan entrylerdir.
nez mi petek dinçöz mü başlığındaki şu entry beni gerçekten başka diyarlara götürdü be birader. nerdeeeen nereye:

(#35760487)
Bu nasıl bi derdini anlatma şeklidir arkadaş. Tek kelimeyle berbatsınız.
(bkz: bu ne yaman çelişki)
(bkz: yıkmak kolaydır)

Evet.
Entry değil kitap yazmış.
Bu saatte o kadar uzun ne okusam bu olur Zaten.