bugün

okunmasını tamamen zaman ve eğer para verilmişse para kaybı olarak görülen kitaplardır.
-metal fırtına serisi
-şu çılgın türkler
-kavgam
-don brown'un bütün kitapları
-gülse birsel'in kitapları
-çeşitli başlıklar altındaki kişisel gelişim kitapları(aşağı yukarı hepsi aynıdır)
-reşat nuri kitapları
-mehmet çoşkundeniz kitapları
-robin sharma kitapları
-komplo teorisi içeren kitaplar
-steven king kitapları

liste uzayıp gitmektedir akla ilk gelen bunlardır.
Karl marx- das kapital.
muhakkak ki karşıt görüş kitap hedeflemesi yaptırtacak gruplamadır,

siyasetten gayet bağımsız; kişisel gelişim kitapları

ve ne kadar siyasi ne kadar sosyolojik bir iddia olduğu net olmamakla birlikte, amerikan best - seller kitaplar muhakkak bu gruba dahildir.
ahmet altan - içimizde bir yer

yanarım yanarım da bu kitabı okurken harcadığım 3 saatime yanarım. hayır o değil de bir de sinirden sinüzitim azdı.
sonra küfür ettim rahatladım... iyi oluyor.
eğer dünyada değil orta dünyada yaşıyorsanız evet. yüzüklerin efendisi.
(bkz: adolf hitler) kavgam
harry potter.
the secret. aslında çok satan kitapların hepsi bu gruba dahildir.
''bir geyşanın anıları'' okurken sıkıldığım ve bunaldığım kitap.
bunların en başında bütün hakan günday kitapları gelmektedir sonrasında da aynı şekilde daha afili -görece daha anlamlı gibi gözüken- ama sırf içi boş aforizmalarla dolu olan bukowski kitapları gelmektedir . sırf süslü cümleler kurmak uğruna bu kadar anlamdan uzaklaşmak bu olsa gerek diyor insan okudukça bu adamları.
(bkz: elfi şafka aKŞ)

belli olmasın diye harflerin yerini değiştirdim. anlayın canlar.
git kendini sevdirmeden - tuna kiremitçi
neden gereksiz olduğunu merak bile etmeyin, kitabın adına aldanmayın lisede olsanız bile.
sonradan akla gelen edit: ferrarisini satıp kendini dağlara vuran salağın hayatını okumayın bir de.
eylül - mehmed rauf.
(bkz: komünist manifesto)
ahmet altan'a ait tüm kitaplardır. hayvanlarla sevişmekten daha önemli işleri olan insanların yapacağı eylemdir zaten.
kavgam - adolf mal hitler.
best seller olarak bilinen popüler kitapların çoğu vakit kaybıdır.
melissa p. yarısı sallama, diğer yarısı da gereksiz.
hitler - kavgam.
adı aylin.sözüm ona başarı öyküsü anlatılmaktadır ama kadının yapmadığı o.....luk kalmamış.
beğenilmeyen kitapların zaman kaybı yahut faydasız olarak nitelendirilmesinin yanlış olduğunu bize örnekleyen konu başlığı.
cezmi ersöz, ipek ongun filan..
metropol kızları - ken moritz.