bugün

genel olarak uludağ sözlük yazarlarının durumunu belirten bir cümle. kimseyi okumayız, kimseyi oylamayız ama sürekli olarak yazarız. herkes yazar ve kendince en iyisini yazar. ne yazdığımız ya da nasıl yazdığımız önemli değildir. biz kendimizi ifade edelim de, gerisinin önemi var mı...
(bkz: hem okur hem oylarım)
(bkz: butonun isyan edecek olması)
cidden iyi yazan yazardır.
(bkz: La Fontaine)
külliyen yalan olan cümledir.
bireysel takılırım ama toplu yaşamın bütün nimetlerinden faydalanırım diyen tek taraflı kişinin iddiasıdır. biri hem siyah hem beyaz olamaz. olsa olsa gri olur. o da isli puslu havaları hatırlatır. cennet asa bir baharı soluklamak için herkese ve her şeye açık olmak, paylaşmayı, paylaşarak zenginleşmeyi bilmek gerekir.

(bkz: tepki verebildiğin kadar iyi yazarsın)
o zaman bir hiçsin. evet hiçsin çünkü kendinden başkasını düşünmuyor teşvik etmıyorsun. ben seni tanıyorum sen özel mesajlarındada bir kişiye kutlama yollamayan yazarsın!
sözüm sana ey yazar,
sen şimdi bu yazıyı okumuyorsun ya senin ta .mına koyayım, la ibine madem okumayacan nie giriyon bu sözlüğe,
hadi okudun diyelim seni gidi götoğlanı artı veya eksi bi şekilde tepkini gotermicen madem ne anlamı kaldı la, o tuşu oraya boşamı koydular.
sonra iyi yazıyorummuş, sk.ir git kitap yaz evinde, bilgisayar yerine daktilo al.
ulen sözlüğe hayatın sırrını buldum hadi yazayım bari desen, on da biri anca öğrenecek la hayatın sırrını.
beynini tecavüzden koruyamamış yazar sözüdür.ayrıca bu yazarlar yüzdesel dağılımda çoğunluğu oluşturmaktadır.
(bkz: işte bu)
egoist bir yazar topluluğunun aklından geçip dışarı yansıyanlar.
sözlükte sadece arkadaşı olduğu için birbirine artı oy veren birsürü insan mevcut. okumadan artı oy veriyor ipneler. birtane bile arkadaşım yok bu sözlükte. hiçkimseyi ama hiçkimseyi tanımam. o kadar yazı yazarım, birşeyler vermek isterim herkese ancak nafile. demek ki burda önce gruplaşmak gerek. ya da bir gruba entegre olmak. ben lafımı koyarım ortaya beğenen alır beğenmeyen almaz. umrumda değil. zaman zaman bakarım en beğenilenlere, komik gelir. kim ne derse desin sözlüğün kalitesi düşük bu anlamda.
iki yaz bir oku yazarıdır. yazmadan önce bir defa düşünür, okumadan önce iki defa, hele de uzunsa.
(bkz: leblebici)
okumayıp oylanmadan sadece yazılmak için değil sözlükler, ille de sadece yazılmak isteniyorsa kendi kendimize yazmamız için yığınla yeni metin belgesi var.
+bunu yazan tosun okuyana kosun
-oğlum tosun sen daha toysun, bunu okuyan sana koysun.