bugün

Ah canım benim. Beni ilgilendiren her başlıktan çıkıyorsun.
Böyle yakından takip edildiğimi bilmiyordum. Ayyy bir özel hissettim.
Okul öncesi öğretmeni olan kızdır.
Eğer ortaöğretim çocuk Gelişimi mezunuysa ve Öğretmenim diyorsa , ögretmen değil usta öğretici diye düzeltmek gerekir , çünkü bu kızımız öğretmenlik gibi bir zor bir mesleği , lise diplomasıyla 2 beden büyük kıyafet niyetine üzerine giymiş durumdadır, insanları lise yada üniversite mezunu diye ayırmıyorum ama lise diplomasıyla öğretmenim diye geçinene gülünür , doğruya dogru, lakin kızımız gerçekten okul öncesi öğretmenliği mezunuysa Tabiki okul öncesi öğretmeniyim diyecektir, ne desin makine mühendisiyim mi ?
sikten boktan meslektir, net.
iki üç yıl sonra kafa göte döner. yüksek yapıp bir yerlere kaçma isteği gizlidir.
koy götüne ya.
kpss'den ne alırsa atanırlar.
pijamayı çeker girer sınava 70 75 ver elini devlet.
sıkıntı 0.
ama iş başlayınca beyin göte döner.
dönsün kime ne ya.

kaynak: götüm.
en düşük üç bin lira maaş alan kızdır.
Oo yatış diyosuuunn.. Diye cevaplanması gereken tip.
eğitim diliyle konuşan kızdır. halk arasında anaokulu öğretmenliği eğitim dünyasında okul öncesi öğretmenliği. evet.
eskiden beraber olma hatası yaptığım bir kronik yalancının kıçından salladığı mesleğidir.
Tam olarak benimdir.
calisma saatleri guzeldir ustelik bunlar genelde cok tatli oluyolar, tam evlenmelik.
bildiğin bebek bakıcılığı aq. okul öncesi ne? bebek işte. millet nelerden para kazanıyor amk ya. bizde hala 2 karı satıcaz diye manyağı psikosu uğraş dur.
Toplumda öğretmenlerle birlikte aslında en önemli mesleklerden birini yapan kızdır.
Çünkü çocukları eğitiyorlar, insanları yetiştiriyorlar ama ülkede gereken eğitimi aldıklarını çocuk psikolojisinden falan anladıklarını iddia edemeyeceğim gruptur.
alayı mal olan kız grubuna mensuptur. tanıdıklarıma bakıyorum da, bu tiplere nasıl evlat emanet edilir, derin düşüncelere dalıyorum.
Bebeklerin bezini değiştiren kızdır.
çocuk bakıcılığı olayının ilmini görmüş kızdır.
belerle ugraşan kız tipi ( bende dahil ).
arkadaşlarımın büyük çoğunluğunu oluşturan kız grubudur.
ideal gelin adayıdır.
Cocuklarin kusmuklarini temizliyorum demeye korkan kizdir.
kiz meslek cikisli kizdir.
evimin hanımı çocuklarımın anası olsun. ana olmak için uygundur eğitimini almıştır.

şaka lan şaka saygı ve sevgi duyduğum mesleği vardır. çocuklarımızı sevsin, standart düşüncelerden uzaklaştırsın baş tacı ederiz kendilerini.
kısaca dadılık yapıyorlardır. zor iş ama saygı duyarım. ben o kadar veletle uğraşamazdım.
okul sonrasında ne yaptığı merak edilen kızdır.
hepsiyle tek tek tanışmak istediğim topluluktur. çok severim o mesleği seçenleri.
birçok kızdan üstün kızdır.

atanırsa diğer öğretmenler kadar işi olmaz.

lisede çalışmak var 4 yaşındaki çocuklarla uğraşmak var hangisi kolay?