facebook üzerinden oynanan okey oyunu. Bildiğin sanal kumar ! Çip denen sistem ile oynanıyor. Örneğin bir masanın giriş fiyatı 2.500 çip ise ve o oyunu 4 kişi oynuyorsa kazanan 4x2500 = 10000 çip kazanmış olur. Yüzbinlerle hatta milyonlarla bile oynayanlar var. Bizim gibi garibanlarda 5.000 den fazla oynayamıyor.
bildiğin kumardır. türkiye'de kumar suç ve tck'ya göre kumarhane işletmenin ağır cezai yaptırımı var diye biliyorum.bildiğin kumar oynatıyo adamlar. telefon ya da kredi kartı üzerinden çip satın alıyorsun ve bunlarla oynuyorsun. bu kumar değil de nedir, sorarım size..

pazartesi, bilişim suçlarına ve savcılığa ayrı ayrı suç duyurusunda bulunacağım. aleni şekilde insanları salak yerine koyarak kimse kumar oynatamaz.

para, çip, sembol felan belirleyemez. zevkine şekilde sayısız oynanabilir. bunlar için kontör, para felan tahsil edilemez. dolar, para, euro sembolü felan kullanılamaz.
Sapıklar yüzünden oynamaktan soğutan oyun.
Adamın adı mustafa benim de adım mustafa diyorum, sırayla evli misin? Muylu musun? Gibi sorulardan sonra sex sever misin diyor, sana ne amk. ibnesi, kapattım hemen oyunu hatta sileceğim.
son zamanlarda genellikle amaç dışı oynanan, masaya oturan her kıza selam yazılan ve numara istenen klişe bir uygulama. Daha çok evli erkeklerin sahte hesap açıp kızlarla buluşmak için her yolu denedikleri yer.