serseri
aşık adam rolü için biçilmiş kaftan.
lan acaba gerçekten çok mu aşık bu herif diye düşünmeden edemiyorum. üzülüyorum sonra. içten içe kendisine aşığım ben çünkü. neyse. çok doğal bu adam. rol yapmıyor sanki, yaşıyor. jest, mimik, beden dili... ne varsa hepsini başarıyla kullanıyor. çok da güzel saç rengi var. sesi de muhteşem. yazları da cunda'ya gidermiş. önümüzdeki yaz cunda'ya her gidişimde meraklı gözlerle seni arayacağım okan. mal gibi dolaşmayacağım. bakınacağım etrafıma. yaza görüşmek üzere. öptüm bay.
dublaj işini de biliyor kendisi. on parmağında on marifet hey maşallah.
(bkz: kung fu panda)
mesleğini gayet sağlam bir şekilde icra eden şahsiyet.
an itibariyle hayranlarının çok şanslı olduğu oyuncudur. şöyle ki hem show tv'de bu kalp seni unutur mu? dizisinde hem de kanal d'de güz sancısında gözükmektedir.
donem dizileri ve oyunculuktaki basarisiyla takdir kazanan oyuncudur. bilincli ve bilgili oldugu izlenimi vermektedir. iceriginde rolleri gibi dolu oldugu dusunulmektedir. siyasi dizi rolleriyle sevilen biri oldugu kadar bazi kesimlerceyse onaylanmamaktadir.
persembe aksami kenter tiyatrosunda izledigim cimri adli saheserde en on sirada oturan ve arkasindaki arkadasiyla bagira bagira argo konusan,mutemadiyen ayaga kalkarak arkasina bakan-muhtemelen lan ben burdayim demek istedi- kisi.

birisinin tiyatrocu olmasi onun argo konusmasini tabiki engellemez ancak toplum icinde hele ki tiyatro gibi guzel ve seviyeli bir yerde sirf kendi egon icin abuk sabuk hareketler yaparsan o zaman ben senin oynadigin rollerden ve cizdigin efendi adam rolunden suphelenirim.

demekki neymis okumak cehaleti alir ancak eseklik baki kalir sozu yine dogru cikmis.
portlek gozlu yakisikli aktor.
gayet basit rezil dizilerde zaman kayedip sonunda bi rolü tutturunca ona ölümüne asılan oyuncu insan.* daha sonra geçmişteki rezillikler unutulup göklere çıkarılır.

aynı durum cameron diaz ablamız için de geçerlidir.basit aşk filmlerini filmografisine dayayıp döşedikten sora my sister's keeper la geçmişe sünger çekip kaliteli film insanı olmuştur.
oynadığı dizielrden bakıldığında solcu olduğunu düşündüğüm zat. öyleki hatırla sevgili, bu kalp seni utunurmu da solcu rollerinde. ama bu dizilerde diğer ideolojileri çok kötülüyor abi be.
jipi var. gördüm.
Oyunculuğun hakkını veren; güzel insan...
kenter tiyatrosunda bu sezon zorla güzellik adlı oyunda bizlere kendisini izleme ve gözlerimize bayram etme şansı verecek inanılmaz oyuncu. önceleri genç kız dizilerinde oynasa da esasen tiyatroları ve son dizileriyle yerini belli etmiştir. ancak oyunun saatleriyle ilgili bilgi olmadığı için kendisini takip edemiyoruz efendim. bu kızlardan mı yıldı artık bilinmez ama hiçbir interaktif ortamda ulaşılamayan bir şahıs kendisi. okan artık saçların döküldü kilo aldın benden başkası beğenmez seni gel etme, beren kim tuğba kim unut. *
bu sezon tiyatro oyunlarının yanında, bizleri bir çok sinema filmi ile de sevindirmiş über oyuncu, bebeklerin en tatlısı. av mevsiminin fragmanında bir an çehresini görünce bayılmışım. * av mevsimi de gitmesi farz olan filmlerden olmuştur artık.
bir çok insan tarafından benzetildiğim insan.

şaka maka özellikle dağınık saçlar, kaşlar, gözlerin yapısı, sakallı, sakalsız baya benziyorum lan galiba.
yaşlanınca da tipi aynı kalacak oyunculardan.
av mevsiminde oyunculuğuna hayran kaldığım garip soyadına sahip oyuncu. önceki dizilerini, filmlerini bilmem ama bu filmde usta oyuncularla aynı tadı veriyor.
av mevsiminde hasan rolünü oynayan ve yakışıklılığıyla oyunculuğuna laf söyleyemeyeceğimiz şahsiyet..
Av Mevsimi dizisnde çömez polis karaaterini iyi oynayan oyuncudur.
görsel
av mevsimi filmini izlenir kılmış oyuncu.
--spoiler--
deli idris'in öldüğü sahnede yaptığı jest ve mimikleriyle ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu tekrar göstermiştir.
--spoiler--
muhteşem yüzyıl' da sergilediği oyunculuk gözlerden kaçmamıştır.
kısa saç ve sakal versiyonunun da kendisine ne kadar yakıştığını gördük bu akşam. ayrıca etkileyici ses tonuyla italyanca konuşması da apayrı bir lezzetti. iyi oyuncu ailecek izliyoruz efenim..
o guzel sesiyle bana masal anlatsin ya da bir seyler okusun istedigim iyi oyuncu..

ps. belki bir sesli kitap seslendirmistir?? bilen var mi??
serseri filminde şu sahnesiyle herkes ühühühüh diye yorum yaparken beni gülmekten yerlere sermiştir. http://www.facebook.com/v...deo.php?v=105526722797339
sırf o italyancasını kullandırmak için italyanca öğrenip konuşmak istediğim adam.
Not:italyan erkekleri bir neden değildir.