bugün

bu akşamki medya kralına telefonla bağlanan bir kızın perşembe günü beyninde tümör olduğu için ameliyat olacağını söyledikten sonra muhabbetin gidişatını çaktırmadan ve bir okadar da profesyonel bi şekilde değiştirmiştir ki takdire şayandır. bu konuda ki duyarlılığını çok güzel bir şekilde belli etmiştir. kıraç ın ve mazhar alanson un şarkısını kendisine moral için hediye etmiş ve haftaya cumartsei kızın programa telefonla bağlanmasını isteyerek hem ilgi ve alakasını göstermiş hem de kıza çok güzel bir moral ve motivasyon vermiştir. bu davranışıyla ekranlarda bir eşi ve benzeri olmadığının ve yaptığı işlerin kolpa olmadığını bir kez daha bizlere kanıtlamıştır.
seviyoruz seni okan bayülgen ekranlarda teksin, kralsın
edit:her nekadar bu hafta ilk defa davetiye istemiş ama alamamış ve programa gidememiş olsam da tam gaz kralı takibe devam.
sevilmesi zor insan.

sormak ister insan:

- ne istiyorsunuz benden?

- iki kötü tanım yaptım diye reva mı bu?

- sevdiğim kızla arama neden giriyorsun?

- bizi tanımadığını biliyorum, ama nasıl oluyor bu o zaman?

yada boşver unutalım hepsini, temiz bir sayfa açalım biz . *

edit: bak bu tanımlar yüzünden aldığım eksileri almamış olsaydım karmam 1000 olurdu sanırım, ama işte yazar olmak karma için değil be okan'ım. *

(bkz: okanla konuşmak)
sırıtışı:

http://img85.imageshack.u...18/kanald101201004210.jpg
kesinlikle komik olmayan televizyon insanı.
cem yılmaz'ı konuk etmesi gereken disko kralımız. yıllar önceydi ikisi beraber ayna'nın bir video klibini yorumlamışlardı ne de keyifliydi. okan okuyorsan duy sesimi hazır filmi de çıktı şimdi , tam sırasıdır çağırmanın , bir kerede bir gecede iki kral olsun fenamı.
-la bu adam zehir la
-yok be abi..bildiğin deli.
-yohk yohk..akıllı..
-abi adamın gözlerinden belli deli olduğu.
-o zeka nın göze yansıması.
-sdsdsdsds !!
son zamanlarda reyting merakıyla programında garip hareketler yaparak izleyenleri bunalımdan bunalıma sokan insan.
çok pis laf koyarım misali vasıflar taşıyan başarılı bir medya,disko ve muhabbet kralı...
komik olmak gibi bir gayesi olmayan televizyon insanıdır. zira kendisi stand-up değil, şov programı yapar. eğer programda kendisi de eğleniyorsa güzel gider o program, yok eğer o zavk almıyorsa konuklarla muhabbetten sizi de sarmaz.
bir neslin algısını değiştiren, televizyon gibi sahte bir dünyada gerçeklerden bahseden muhterem kişilik

ayrıca kendisinin 15 yıllık bir izleyicisiyim.

Dangoz erkekleri telefonla programına bağlamıyorsun, peki adam gibi adamların ne günahı var?
Sakalını kesmesi için kampanya düzenleyecek duruma geldim. Yakışıyor veya yakışmıyor olay o değil, sıkıldık yahu değiş şu tarzı. *
itici, çekici, kızının adını "istanbul" koyan, fransa'da hukuk eğitimini yarım bırakan, fransızca bilen, çok şey bilen, ukala olduğu düşünülen ve fakat ukalalığı kendisine yakıştırılan, tuhaf bir adam.
penguen dergisinin patates kampanya köşesinde yazan:

"haftanın 3 günü televizyonda program yapıp; film, animasyon, reklam dublajı ve oyunculuğun da cabası olduktan sonra televizyonu aşağılamak bittt be kardeşim!.. balyayı televizyondan götürüp de "ben aslında bu macradan nefret ediyorum." kıvamlı tatlısu anti-medyacılığı?...yersen?!.." *
satırlarının kendisine yazıldığı düşünülen showman.
senelerdir isim değiştirip aynı programı yapan programcı,işini bilen bir televizyoncudur.3 sene önceki programın bandını bu hafta yayınlansa,kimsenin bir şey anlayacağını sanmıyorum.o seneki dalga konusu ismail ykdır,bugünkü salim.olan, hedef kitlesi daha geniş olduğundan,popüler olana üniversite gençliğini tavlama amaçlı zararsız ve yararsız eleştiriler yapamadığından beyazıt öztürke olur.iş komedyenlikse şebekliğiyle olsun,bizdenliğiyse olsun beyaz bu adama tur bindirir arkadaşım.en azından adamın göstermelik anarşikliği yok.
lerzan mutlu * tarafından kokan bayıltan lakabı takılan şahıs.
yaptığı birçok programda istediği sunucuyu rezil rüsva edip hiçbir tepki verememe moduna sokma konusunda program formatını iyi ayarlayan ve bence basit ama oldukça etkili bir tavrı olan tv adamı. izlediğim birkaç programın tümünde konuklarını yerin dibine soktu ama konuklarda çıt yok... belli ki programa iyi yerleştirmiş format veya programdan önce konuklara çekilmiş ayar gibilerden bir sırrı var... sormak lazım kendisine.
yıllarca Fransızca biliyorum havalılığında gözükmemek için elinden geleni yaptı, anlamıyorum dermiş gibi baktı. sözlüklerde de "Okan Bayülgen'in bildiği Fransızca'yı yiyim" tripleri döndü. Bugün zorunlu olarak, arkasını dönerek bile olsa Fransızca konuştu. ne var bok mu var diyebilirsiniz belki ama alçak gönüllülüğüne kurban.
tepegöz.
amatör gruplara imkan tanımak varken işin kaymağını senelerce yemiş kurtalan ekspres'in önünde diz çöküp alkış tutan, programı gülpembe'ye çevirip 2 tatlı sohbetin amına koyan kişi. tamam abi çok nostaljiksin, çok bohemsin falan; ama allah aşkına bu nedir? sikip attın işte bir gecelik eğlencemizi işte.

hassiktir be rifat abi dediğim kimsedir.
eleştirdiği şeyi temsil eden insan..madem bu kadar nefret ediyosun televizyondan git evinde otur fransızca kitaplar oku be adam..seveni çoktur o ayrı yer yer eğlencelidir de yaptığı iş ama bu kadar tepeden bakma hakkını sana kim verdi yahu medya arkasında dalga geçtiğin tiplerden daha mı luzümlusun?
(bkz: ayıp ettin okan)
dün akşam programında yanlışlıkla facebook deyip sonra yasaklandığını hatırlayınca söylediğini yutan komik olmaya çalışan adam.
biraz önce arkadaşı boran kaya için yazdığı şiiri, ağıt'ı her neyse işte okuyunca kendisinden çok etkilendiğim kişi. ayrıca ağıt'ın bir de klibi bulunmakta. çok etkileyici sözler çok etkileyici karelerle birleşince üzülürsünüz ama gerçekten üzülürsünüz. belki de ağlarsınız kim bilir. boran kaya'nın arkasından neler hissettiğini az da olsa anlayabilirsiniz. onun güzel sesinden dinlemek için buyrun.

http://www.youtube.com/watch?v=cucePGc8XxA

teşekkürler okan bayülgen...
bu adam için yüksekten bakıyor dediler egoist dediler bencil dediler. ben bunlara katılmıyorum.
zira kendisi eleştirsede hatta sevmesede yaptıkları işleri beğenmesende küçümsemez. örneğin; esra ceyhan'ı eleştirmiş olmasına rağmen onun programına çıkmış biri. kim çağırırsa çıkar. tarkan gibi yapmaz kimseyi küçümsemez. hatta bu yüzden eleştiriler alır dalga geçtiğin programlara niye çıkıyorsun diye ama okan bayülgen susar. çünkü onun herkes beni sevsin gibi kaygısı yoktur diğer ünlüler gibi. onun orda sadece yaptığı şey onun iyiliğidir. kalp kıraması kimseyi aslında küçümsemek istemezki. eleştirirken yok onu ezeyim kanlı bıçaklı olalım gibi bir durum düşünmez. zaten eleştirdikten sonra programına alır hatta eleştirdiği dalga geçtiği insanları severde. o herkes gibi illa birine bir b.k atayım diye konuşmuyor bu düzenin eleştirilerle düzeleceğini söylüyor. zaten kendisine eleştiri yapıldığında kimseye çemkirmiyor. dürüstlüğüne inanıyorum bu adamın. yeri geldiğinde mutsuz yeri geldiğinde mutlu olabiliyor. mesela türkiye'nin geleceği için endişelenmektedir. olaylara lay lay lom şeklinde değil daha duyarlı bakıyor. yaşlılara saygısını takdir ediyorum. o herkes beni çok sevsin ay yalakalık yapayım şeklinde konuşmayan gelmiş geçmiş en iyi ünlüdür kanaatimce. bir de arkadaşımın akrabasının anlattığı bir hikaye sonunda bu adam için tamamlaştı fikirlerim. arkadaşımın akrabası üniversitede okurken televizyonlarda deneyim olsun diye parasız çalışıyormuş. sonra okan onun yaptığı işlere bakmış ve demiş çok iyi işler yapıyorsun. aradan yarım saat geçmiş zarfla yüklü miktar para gelmiş arkadaşımın akrabasına. sonra kim olduğunu soruşturunca bulmuş. yani okan bayülgen adını bile vermemiş. o çok iyi biri.
giyinişine bakarak götünün donduğu kanısına ulaşabileceğimiz zat. lakin o kıyafetlerle adamın saçları erir stüdyoda.